Zarząd klubu

Specjalista ds. marketingu: wakat
Koordynator Loży Biznesowej:

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Za działalność na rzecz promocji kultury i sportu a także krzewienie  wśród młodych ludzi zamiłowania do sportu i ruchu miasto wyróżniło Prezesa Artura Szymczyka

W roku 2009 Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych podsumowując projekt „Partnerstwo dla Częstochowy” realizowany przez Miasto i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego nagrodził jego działalność na rzecz szkolenia dzieci i młodzieży.

W   roku  2011 Regionalna Rada Polskiego Komitetu Olimpijskiego wraz  z Wydziałem Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta, pod patronatem prezydenta Częstochowy wybrała

Najlepszych z najlepszych – sportowców, trenerów i działaczy-animatorów.

Najlepszym działaczem i animatorem Sportu w mieście Częstochowa  w 2011 roku wybrano twórcę sukcesów KS SKRA Prezesa Artura Szymczyka

8.2013 Prezes Szymczyk otrzymał tytuł Lokalny Patriota w kategorii Osoba za działalność na rzecz lokalnej społeczności oraz wkład i zaangażowanie w odbudowę Klubu KS SKRA.

09.2013 Prezes Artur Szymczyk otrzymał prestiżową statuetkę Mecenasa Sportu za wkład i zaangażowanie w rozwój kultury fizycznej i sportu w naszym mieście.
Nagroda przyznawana przez Prezydenta Miasta Częstochowy

30.09.2013 XI Forum Organizacji Pozarządowych.

Podczas spotkania z udziałem parlamentarzystów, władz miasta i województwa oraz przedstawicieli kilkudziesięciu organizacji pożytku publicznego, tradycyjnie odznaczono najbardziej aktywnych działaczy sektora pozarządowego.
Wśród wyróżnionych znalazł się również Prezes naszego klubu Pan Artur Szymczyk, którego doceniono za działalność na rzecz rozwoju i promocji sportu oraz ruchu wśród dzieci i młodzieży.

14.11.2013 PASJONAT SPORTOWEJ POLSKI

14 listopada w warszawskim hotelu Polonia Palace odbyła się Gala Sportowa Polska 2013, podczas której wręczono statuetki  firmom, inwestorom i administratorom obiektów sportowych i rekreacyjnych. Wyróżnienia przyznawano w kilku kategoriach.

Wśród nagrodzonych znalazł się również reprezentant naszego miasta – prezes Klubu Sportowego Skra Częstochowa – Artur Szymczyk, który otrzymał od Klubu Sportowa Polska nagrodę Pasjonata Sportowej Polski 2013.

13.12.2103 Jurajski Produkt Roku 2013
Wyróżnienie za zasługi dla rozwoju gospodarczego i promocji regionu.

Nagroda Jurajski Produkt Roku przyznawana jest przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie.
Wyróżnienie w tej samej kategorii odebrał też prezydent Miasta Krzysztof Matyjaszczyk i Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

7.02. 2014
Najlepszy działacz i animator sportu roku 2013 w Częstochowie i Regionie

Najlepszych z najlepszych – sportowców, trenerów i działaczy-animatorów roku 2013 Częstochowy i regionu

Tytuł Najlepszego działacza i animatora Sportu  w  roku 2013  otrzymał Prezes Artur Szymczyk

7.02.2014
Człowiek roku 2013

Nagroda przyznawana w plabiscycie Dziennika Zachodniego poprzez głosowanie internautów.
Tytuł przypadł Prezesowi klubu – Arturowi Szymczykowi.

Sierpień 2015

Artur Szymczyk otrzymuje wyróżnienie w postaci Złotej Odznaki Honorowej Za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Odznaka honorowa Za Zasługi dla Województwa Śląskiego – odznaczenie regionalne ustanowione w 2000 uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego przyznawane osobom fizycznym i innym podmiotom, „które całokształtem działalności, względnie realizacją swoich zadań na terenie województwa śląskiego przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa”. Odznaka posiada dwa stopnie: pierwszy – złota odznaka, drugi – srebrna odznaka.