Juniorzy młodsi sparowali z GieKSą
Młodzież | 16 sierpnia 2018

W czwartkowy oranek juniorzy młodsi naszego Klubu przygotowujący się do rozgrywek w II i III lidze wojewódzkiej (nasz Klub zgłosił dwie drużyny do rozgrywek) rozegrali test mecz z GKS Katowice.

Podopieczni tren era Siudy w meczu trwającym trzy tercje po 30 minut pokazali się z dobrej strony i pokonali rywala 4 – 2

SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS Katowice 4 - 2 (1:1, 1:0,2:1)
czwartek – 16.08.18 g. 10.30

0:1 GieKSa  - 6’
1:1 Kryst (as. Krok) – 20’
2:1 Norberciak (as. Błędowski) – 50’,
3:1 Król (as. Żabik) – 62’,
3:2 GieKSa - 65',
4:2 Król (as. Pawłowski) – 88’.
KS Skra - Skład:

I tercja:
 MITAS- RUMIN, NUREK, ZAŁUCKI, CHELIŃSKI- ZIENTARA, KROK - JANICKI,ŻABIK,KRYST-MATYJA.

II tercja:

HAJDA - BŁĘDOWSKI, SZYMCZYK, MIKOŁAJCZYK, KIERAT - WAROŃSKI, MENDRELA - PŁATEK, NORBERCIAK, BĄK - KEMPSKI.

III tercja:
 PĘDZIOCH - PAWŁOWSKI, ZYZIK, SZYMCZYK, ZJAWIONY - ZAŁĘSKI, ZIENTARA - KRÓL, KRYST, MARZEC - ZABIK.

Za tydzień derobowymi meczami (II liga z Rakowem, III liga ze Stradomiem) juniorzy młodsi zainagurują rywalizację ligową