Orliki Skry sparowali z Rodłem Opole
Młodzież | 11 lutego 2018

W niedzielny poranek na „Lorecie” naprzeciwko siebie stanęli orliki Skry z rocznika 2007 oraz Rodła Opole. Nasz zespół w pojedynku okazał się lepszy i pokonał rywala 10 – 2.

Trzy tercje po 30 minut to czas pojedynku naszych orlików z rówieśnikami z Opola.
W pierwszej tercji mimo zdobycia dwóch goli, nasza drużyna nie zachwyciła. Sporo błędów, słaba jakość i organizacja gry sprawiła, iż pojedynek był wyrównany.
W drugiej i trzeciej tercji podopieczni trenera Czoka zdołali jednak zdominować rywala. Skra zademonstrowała zupełnie inny poziom gry. Szyki odbiór, dokładność i szybkość  podania sprawiły, iż często było gorąco pod bramką Rodła.
W końcowych minutach meczu widoczne rozprężenie w szeregach Skry zdołali wykorzystać goście, którzy zdobyli dwa gole.

Zdaniem trenera – Mariusz Czok:

„ Mieliśmy w tym spotkaniu realizować sporo zadań zespołowych jak i indywidualnych. Zadowolony jestem z wykonania tych drugich, bo przy wykonaniu taktycznych założeń zespołowych sporo było niedociągnięć. Mamy zatem nad czym dalej pracować”

Skra 07’ Częstochowa – Rodło 07’ Opole 10 – 2
niedziela 11.02.2018

KS Skra:

Karoń Marcel – Leśniak, Rzońca – Figzał, Dawidowski, Hajda – Błachowicz, Matyja – Tomzik

Grali również: Karoń Maciej, Gadzaliński, Kozłowski, Kukuł, Burzyński