Porażka tylko w I lidze trampkarzy, pozostali wygrywali !
Młodzież | 10 września 2017

To był dobry weekend naszych zespołów rywalizujących w kategorii trampkarz i junior. Najstarsi (juniorzy - r. 2001) pokonali w sobotni poranek UKS Ruch Chorzów 2 – 0. Najmłodsi w kategorii trampkarz pokonali Zaborze Zabrze 2 – 0. W III lidze wojewódzkiej trampkarze starsi Skry II z przysłowiowym „kwitkiem” i bagażem ośmiu goli odprawili Pogoń Kamyk, a zawodnicy Skry I po dobrym meczu, minimalnie okazali się gorsi w Zabrzu, ulegając  Górnikowi 1 – 2.

Trampkarz młodszy C2 – rocznik 2004 – II liga wojewódzka
Skra  Częstochowa – MKS Zaborze Zabrze 2 - 0
sobota  09.09.2017  godz.: 12.30
STO Arena Częstochowa, ul. Loretańska 20

Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy wysokim presingiem chcieli zaskoczyć gospodarzy. Z każda jednak minutą podopieczni trenera Ściebury sukcesywnie budowali przewagę. W efekcie nasz zespół zdołał zdobyć dwa gole i zakończył spotkanie z zerowym bilansem po stronie start.

Zabrze

Nasz zespół rozegrał dobre spotkanie i był równorzędnym przeciwnikiem dla faworyzowanego Górnika. Gola dla Skry zdobył Kempa, który wykorzystał rzut karny przyznany Skrze po faulu na Nurku. Warto odnotować powrót na boisko naszego nowego reprezentanta Polski – Miłosza Krupy, który po kontuzji stawu skokowego zaliczył kwadrans gry na murawie zabrzańskiego Klubu.

Wkrótce opis spotkania ....

B1 - junior młodszy - r. 2000/01 - wyniki B1 - junior młodszy - r. 2000/01 - tebele B1 - junior młodszy - r. 2000/01 - zawodnicy