Do Wejherowa bez Łukasza Hanzela, ale z Konradem Geregą
I Zespół | 15 września 2018

W niedzielę o godz. 16 nasi piłkarze zagrają w Wejherowie  z Gryfem. W kadrze na to spotkanie znalazł się Konrad Gerega, który ostatni raz zagrał o punkty w pierwszym meczu poprzedniego sezonu.

Nasz drużyna do Wejherowa wyjechała w sobotę po godzinie 13. Wcześnie piłkarze przeprowadzili trening, potem zjedli obiad i wsiedli do autokaru.

- Nocleg mamy w Kartuzach, przed meczem zaplanowana jest jeszcze odprawa wideo – mówi kierownik drużyny Łukasz Pietrasiński.

Jak dodaje w drogę zespół wyruszył w dobrych humorach: - Nastroje są bardzo dobre, można powiedzieć, że jest wesoło, oby tak samo było po meczu.

Na mecz nie pojechał Łukasz Hanzel, nowy pomocnik Skry był w kadrze na to spotkanie, ale w ostatniej chwili doznał kontuzji.

W składzie jest za to Konrad Gerega, który ponad rok dochodził do pełni się po zerwaniu więzadeł. Kibice pamiętają zapewne,  że „Gera” wrócił do zespołu po podobnej kontuzji jesienią ub. roku, zagrał jedno spotkanie i zerwał więzadła w drugim kolanie. Wówczas reszta zespołu wspierała Konrada zakładając koszulki z napisem „Gera trzymaj się!”. Konrad się nie poddał, pracował indywidualnie i z zespołem przez cały rok i wraca do kadry. Pozostaje tylko podziwiać za hart duch i życzyć zdrowia!

W składzie na mecz z Gryfem znaleźli się także Mikołaj Biegański i Maciej Buławski, których nie było w kadrze na spotkanie ze Stalą Stalowa Wola bo przebywali na zgrupowaniach drużyn narodowych.

Przypominamy, że mecz w Wejherowie podobnie jak wszystkie spotkania Skry, można obejrzeć w telewizji internetowej TVcom. Dostęp jest płatny (12 zł), ale część pieniędzy trafia na konto Skry.

GRYF WEJHEROWO - SKRA CZĘSTOCHOWA - ZOBACZ - TV COM