Piotr Nocoń: Walka o awans będzie do samego końca
I Zespół | 21 maja 2018

Po emocjonującym pojedynku nasza drużyna zremisowała w sobotę ze Ślęzą Wrocław. - W pewnym momencie spojrzałem na tablicę i stwierdziłem: znowu Ślęza i znowu remis. Tym razem chyba sprawiedliwy, chociaż pewien niedosyt na pewno jest – mówił po meczu Piotr Nocoń.

Jakie są twoje odczucia po meczu ze Ślęzą?

Piotr Nocoń: - Pierwsza połowa była bardziej dla nas, druga może dla Ślęzy, ale my też mieliśmy kilka dobrych sytuacji, w których mogliśmy strzelić drugiego gola. Niestety, nie udało się, ale trzeba pamiętać, że przeciwnik był silny. Wrocławianie w końcu też liczą się w walce o awans. To dobra drużyna, o czym dzisiaj się przekonaliśmy. Bardzo chcieliśmy wygrać, prowadziliśmy do przerwy, ale nie zdobyliśmy trzech punktów. Szkoda, chociaż z szanujmy ten remis.

Straconych dwóch punktów na pewno żal, ale docenić trzeba to, że do siedmiu przedłużyliście serię meczów bez porażki.

- Zgadza się, na pewno nas to cieszy. Szkoda jednak, że grając u siebie nie zdobyliśmy trzech punktów, co wcześniej robiliśmy regularnie. Ale cóż, cały czas jesteśmy w czołówce i walczymy dalej. Zostało pięć kolejek i w każdym kolejnym meczu musimy wyszarpać maksimum.

fotogaleria z meczu - autor Arek Rek - ZOBACZ

Można powiedzieć, że w pojedynku ze Ślęzą tradycji stało się zadość. To już czwarty remis z rzędu…

- Liczyłem, że w końcu wciśniemy im coś na 2:1. W pewnym momencie spojrzałem na tablicę i stwierdziłem: znowu Ślęza i znowu remis. Tym razem chyba sprawiedliwy, chociaż pewien niedosyt na pewno jest. Bo, gdybyśmy nieco lepiej zachowali się w niektórych sytuacjach, to pewnie by coś wpadło. Ale oni też mogli, bo mieli swoje sytuacje…

Zapowiada się pasjonujący finisz rozgrywek.

- Spodziewam się, że walka o awans będzie do samego końca. Każdy w tej lidze ma swoje cele i walczy w każdym meczu. Drużyny z dołu spinają się na te z góry, odbierają im punkty, wyniki trudno przewidzieć. Nikt się nie podda, nikt nie odpuści, myślę że rozstrzygnięcia zapadną w ostatniej kolejce i mam nadzieję, że to my będziemy wtedy na pierwszym miejscu.

fotogaleria z meczu - autor Arek Rek - ZOBACZ

 

Zobacz rówinież: