Dwóch zawodników Skry z powołaniami od trenerów reprezentacji
I Zespół | 8 września 2017

Nasi młodzi piłkarze - Mikołaj Biegański i Miłosz Krupa - otrzymali powołania na zgrupowania kadry narodowej do lat 15 i 16.

Miłosz znalazł się w gronie 24 piłkarzy z rocznika 2003, którzy zostali zaproszeni przez trenera Marcina Dornę na konsultację selekcyjną reprezentacji Under 15, która odbędzie w Gutowie w Centrum Piłkarskim Ptak w dniach 18 – 22 września.

Miłosz to lewy obrońca, ale w ub. roku w I Lidze Śląskiej strzelił 11 bramek. W Skrze trenuje już od 2010 roku.

Dla Mikołaja powołanie nie jest nowością – od dwóch lat regularnie jeździ na zgrupowania i staje w bramce podczas meczów reprezentacji.

Tym razem trener reprezentacji Polski do lat 16 (rocznik 2002) Przemysław Małecki powołał zawodników na zgrupowanie w miejscowości Busko Zdrój, które odbędzie się w dniach 14-21 września oraz na dwumecz towarzyski przeciwko Szkocji. "Biało-czerwoni" zagrają 18 września o 16.30 w Staszowie oraz 20 września o 12.00 w Busku Zdroju.