TERMINARZ - Rocznik 2010 - ORLIK MŁ - E2 - Gr. I / Sezon 2018/2019
XIII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I - aktualnie rozgrywana
Alkas Aleksandria Orlik II Blachownia 2019-06-14 17:00 -:-
Lot Konopiska Olimpia Huta Stara 2019-06-14 17:00 -:-
Ajaks V Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2019-06-15 10:00 -:-
XIV Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I - aktualnie rozgrywana
Olimpia Huta Stara Ajaks V Częstochowa 2019-06-21 17:00 -:-
Sportowa I Częstochowa Alkas Aleksandria 2019-06-21 17:00 -:-
Orlik II Blachownia Skra I Częstochowa 2019-06-21 17:00 -:-
I Kolejka / Runda jesienna - I liga
Ajaks I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-08-24 17:00 15:0
Płomień Częstochowa Lot Konopiska 2018-09-24 18:00 9:4
Orlik I Blachownia Skra I Częstochowa 2018-08-28 16:00 8:6
II Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Orlik I Blachownia 2018-08-31 17:00 6:8
Ajaks I Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-09-01 11:30 4:4
Raków Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-09-12 17:30 11:4
III Kolejka / Runda jesienna - I liga
Płomień Częstochowa Raków Częstochowa 2018-09-07 17:00 19:2
Orlik I Blachownia Ajaks I Częstochowa 2018-09-07 17:00 6:11
Skra I Częstochowa Lot Konopiska 2018-09-07 17:30 7:5
IV Kolejka / Runda jesienna - I liga
Raków Częstochowa Lot Konopiska 2018-09-15 10:00 7:7
Płomień Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-09-14 17:00 19:7
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-09-14 17:00 4:2
V Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Ajaks I Częstochowa 2018-09-21 17:00 9:15
Orlik I Blachownia Raków Częstochowa 2018-09-21 17:00 7:3
Skra I Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-09-21 17:00 5:11
VI Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Płomień Częstochowa 2018-09-28 17:00 2:5
Raków Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-09-29 10:00 2:9
Skra I Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-09-28 17:30 7:4
VII Kolejka / Runda jesienna - I liga
Orlik I Blachownia Lot Konopiska 2018-10-05 17:00 10:7
Płomień Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-10-05 17:00 5:3
Skra I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-10-02 16:30 4:7
VIII Kolejka / Runda jesienna - I liga
Ajaks I Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-10-13 11:30 5:7
Raków Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-10-13 12:30 7:5
Lot Konopiska Skra I Częstochowa 2018-10-12 17:00 8:3
IX Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Raków Częstochowa 2018-10-19 17:00 2:3
Orlik I Blachownia Płomień Częstochowa 2018-10-19 17:00 6:9
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-10-19 16:00 10:8
X Kolejka / Runda jesienna - I liga
Ajaks I Częstochowa Lot Konopiska 2018-10-26 17:00 10:2
Raków Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-10-27 10:00 8:7
Płomień Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-10-26 17:00 12:3
I Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Olimpia Huta Stara Alkas Aleksandria 2019-03-22 17:00 6:11
Sportowa I Częstochowa Orlik II Blachownia 2019-03-22 17:00 3:4
Skra I Częstochowa Lot Konopiska 2019-03-22 17:00 9:8
II Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Sportowa I Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-03-29 17:00 16:1
Orlik II Blachownia Lot Konopiska 2019-03-29 17:00 7:8
Ajaks V Częstochowa Skra I Częstochowa 2019-03-28 16:30 0:7
III Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Lot Konopiska Ajaks V Częstochowa 2019-04-05 17:00 6:7
Olimpia Huta Stara Orlik II Blachownia 2019-04-05 17:00 1:4
Skra I Częstochowa Alkas Aleksandria 2019-04-05 17:00 19:2
IV Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Orlik II Blachownia Ajaks V Częstochowa 2019-04-12 17:00 1:8
Alkas Aleksandria Lot Konopiska 2019-04-12 17:00 0:18
Sportowa I Częstochowa Skra I Częstochowa 2019-04-12 17:00 4:7
V Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Lot Konopiska Sportowa I Częstochowa 2019-04-26 17:00 13:5
Ajaks V Częstochowa Alkas Aleksandria 2019-04-27 11:30 6:3
Skra I Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-04-26 17:00 14:0
VI Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Orlik II Blachownia Alkas Aleksandria 2019-04-30 17:00 11:3
Sportowa I Częstochowa Ajaks V Częstochowa 2019-04-30 17:00 6:4
Olimpia Huta Stara Lot Konopiska 2019-04-30 17:00 3:17
VII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Ajaks V Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-05-03 17:00 16:5
Alkas Aleksandria Sportowa I Częstochowa 2019-05-03 17:00 5:8
Skra I Częstochowa Orlik II Blachownia 2019-05-03 10:00 10:3
VIII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Orlik II Blachownia Sportowa I Częstochowa 2019-05-10 17:00 2:5
Alkas Aleksandria Olimpia Huta Stara 2019-05-10 17:00 8:4
Lot Konopiska Skra I Częstochowa 2019-05-10 17:00 5:4
IX Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Lot Konopiska Orlik II Blachownia 2019-05-17 17:00 10:4
Olimpia Huta Stara Sportowa I Częstochowa 2019-05-17 17:00 3:8
Skra I Częstochowa Ajaks V Częstochowa 2019-05-17 17:00 10:3
X Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Orlik II Blachownia Olimpia Huta Stara 2019-05-24 17:00 16:1
Ajaks V Częstochowa Lot Konopiska 2019-05-25 10:00 10:4
Alkas Aleksandria Skra I Częstochowa 2019-05-24 17:00 5:15
XI Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Lot Konopiska Alkas Aleksandria 2019-05-31 17:00 20:2
Ajaks V Częstochowa Orlik II Blachownia 2019-06-04 17:00 9:5
Skra I Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2019-05-31 17:00 10:4
XII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr.I
Sportowa I Częstochowa Lot Konopiska 2019-06-07 17:00 7:8
Alkas Aleksandria Ajaks V Częstochowa 2019-06-07 17:00 7:5
Olimpia Huta Stara Skra I Częstochowa 2019-06-07 17:00 2:9
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
KIK Forma Bombka MPK Polmarkus MURAX Kubik Decathlon Manager Art Michaś Radio Jura Inel Serwis SERVECOM Kserograf TeleTorty ARTO Piekarnia Częstochowa Radio_Fon Emantia Linex Partner Nadwozia bonsai Foto Rek Midex Universal24 System_info_czewa Allegro Limpol Kontur Druk Immuno Lab Bartex MB Medica 4sport.pl Stacherczak Jędryka VITABRI
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 16.06.2019 godz. 10:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVIII Kolejka
Niedziela, 02.06.2019
BTS Rekord Bielsko Biała
0 : 2
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 15.06.2019
Skra Częstochowa
6 : 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 28 54 62:41
2 Górnik Zabrze S.S.A. 28 52 75:36
3 Skra Częstochowa 28 47 54:39
...
16 Zapora Wapienica 28 1 20:207
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 14 36 42:8
2 Ruch Chorzów S.A. 14 28 35:21
3 Ruch Radzionków 14 21 31:28
...
7 Skra Częstochowa 14 11 20:31
...
8 Gwarek Zabrze 14 11 21:33