TERMINARZ - Rocznik 2010 - ORLIK MŁ - E2 - Gr. II / Sezon 2018/2019
XIII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II - aktualnie rozgrywana
Unia Rędziny Ajaks IV Częstochowa 2019-06-14 17:00 6:3
Ajaks II Częstochowa Stradom Częstochowa 2019-06-15 10:00 -:-
Jurajskie Wilki Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-06-14 17:00 2:5
XIV Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II - aktualnie rozgrywana
Stradom Częstochowa Unia Rędziny 2019-06-21 17:00 -:-
Ajaks IV Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-06-21 17:00 -:-
Skra II Częstochowa Płomień Czarny Las 2019-06-21 17:30 -:-
I Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-08-24 17:00 5:5
Unia Rędziny Ajaks IV Częstochowa 2018-08-24 17:00 7:4
Warta Mstów Sportowa I Częstochowa 2018-08-29 17:00 10:4
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-09-11 17:30 6:5
II Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-08-31 17:00 5:9
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Unia Rędziny 2018-08-31 17:00 2:5
Sportowa I Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-08-31 17:00 12:2
Skra II Częstochowa Warta Mstów 2018-08-31 17:00 4:16
III Kolejka / Runda jesienna
Warta Mstów Stradom Częstochowa 2018-09-04 17:30 12:1
Unia Rędziny Sportowa I Częstochowa 2018-09-04 17:00 3:7
Ajaks IV Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-09-04 17:00 3:0
Jurajskie Wilki Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-04 17:00 3:12
IV Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-09-07 17:00 4:2
Sportowa I Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-09-07 17:00 8:3
Warta Mstów Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-09-07 17:00 21:1
Skra II Częstochowa Unia Rędziny 2018-09-07 16:00 3:4
V Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-09-14 17:00 6:3
Unia Rędziny Warta Mstów 2018-09-14 17:00 4:6
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Sportowa I Częstochowa 2018-09-14 17:00 2:9
Ajaks IV Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-14 14:00 4:3
VI Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-09-18 17:00 2:7
Warta Mstów Ajaks IV Częstochowa 2018-09-18 17:00 5:2
Jurajskie Wilki Częstochowa Unia Rędziny 2018-09-18 17:00 4:8
Skra II Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-09-18 17:30 3:0
VII Kolejka / Runda jesienna
Unia Rędziny Stradom Częstochowa 2018-09-21 00:00 9:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Warta Mstów 2018-09-21 17:00 4:0
Ajaks IV Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-09-22 10:00 5:2
Sportowa I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-21 17:00 12:5
VIII Kolejka / Runda jesienna
Sportowa I Częstochowa Warta Mstów 2018-09-27 17:00 4:6
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-09-28 17:00 0:3
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-28 17:00 4:1
Ajaks IV Częstochowa Unia Rędziny 2018-09-29 11:30 3:5
IX Kolejka / Runda jesienna
Ajaks IV Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-10-02 17:00 0:5
Unia Rędziny Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-10-02 17:00 5:3
Jurajskie Wilki Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-10-02 17:00 1:13
Warta Mstów Skra II Częstochowa 2018-10-02 17:00 7:0
X Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Warta Mstów 2018-10-05 17:00 3:6
Sportowa I Częstochowa Unia Rędziny 2018-10-05 17:00 4:4
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Ajaks IV Częstochowa 2018-10-05 17:00 4:4
Skra II Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-10-05 17:00 8:1
XI Kolejka / Runda jesienna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Stradom Częstochowa 2018-10-12 17:00 5:3
Ajaks IV Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-10-12 17:00 3:10
Jurajskie Wilki Częstochowa Warta Mstów 2018-10-13 10:00 0:8
Unia Rędziny Skra II Częstochowa 2018-10-12 17:00 7:4
XII Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-10-16 17:00 9:1
Warta Mstów Unia Rędziny 2018-10-16 17:00 9:3
Sportowa I Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-10-16 17:00 7:5
Skra II Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-10-16 17:00 0:5
XIII Kolejka / Runda jesienna
Sportowa I Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-10-19 17:00 7:2
Unia Rędziny Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-10-19 17:00 11:2
Ajaks IV Częstochowa Warta Mstów 2018-10-20 11:30 3:6
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Skra II Częstochowa 2018-10-19 17:00 5:3
XIV Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-10-26 16:00 0:3
Stradom Częstochowa Unia Rędziny 2018-10-26 17:00 3:6
Warta Mstów Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-10-26 17:00 7:2
Skra II Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-10-26 17:00 1:11
I Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Stradom Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-03-22 17:00 4:4
Płomień Czarny Las Ajaks II Częstochowa 2019-03-23 11:00 4:5
Ajaks IV Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-03-22 17:00 9:5
II Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Unia Rędziny Płomień Czarny Las 2019-03-29 17:00 8:1
Ajaks IV Częstochowa Stradom Częstochowa 2019-03-30 11:00 2:8
Skra II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2019-03-29 17:30 6:3
III Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Płomień Czarny Las Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-04-05 17:00 2:7
Ajaks II Częstochowa Unia Rędziny 2019-04-06 10:00 3:5
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-04-05 17:00 5:4
IV Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Jurajskie Wilki Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2019-04-12 17:00 2:5
Ajaks IV Częstochowa Płomień Czarny Las 2019-04-13 11:30 3:8
Skra II Częstochowa Unia Rędziny 2019-04-12 17:30 2:6
V Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Płomień Czarny Las Stradom Częstochowa 2019-04-26 17:00 2:2
Unia Rędziny Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-04-26 17:00 12:2
Ajaks II Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2019-04-27 10:00 10:3
VI Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Ajaks IV Częstochowa Unia Rędziny 2019-04-30 17:00 3:12
Stradom Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2019-04-30 17:00 6:3
Skra II Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-04-30 17:30 6:2
VII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Jurajskie Wilki Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2019-05-03 17:00 7:5
Unia Rędziny Stradom Częstochowa 2019-05-08 17:00 5:3
Płomień Czarny Las Skra II Częstochowa 2019-05-29 18:00 -:-
VIII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Jurajskie Wilki Częstochowa Stradom Częstochowa 2019-05-10 17:00 4:7
Ajaks II Częstochowa Płomień Czarny Las 2019-05-11 10:00 8:4
Skra II Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2019-05-10 17:30 12:3
IX Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Płomień Czarny Las Unia Rędziny 2019-05-17 17:00 1:14
Stradom Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2019-05-17 17:00 4:2
Ajaks II Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-05-18 10:00 12:1
X Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Jurajskie Wilki Częstochowa Płomień Czarny Las 2019-05-24 17:00 10:2
Unia Rędziny Ajaks II Częstochowa 2019-05-24 17:00 10:2
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2019-05-24 17:30 3:4
XI Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Płomień Czarny Las Ajaks IV Częstochowa 2019-05-31 17:00 9:4
Ajaks II Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-06-01 10:00 8:1
Unia Rędziny Skra II Częstochowa 2019-05-31 17:00 11:3
XII Kolejka / Runda wiosenna - Klasa Okręgowa gr. II
Stradom Częstochowa Płomień Czarny Las 2019-06-07 17:00 6:0
Jurajskie Wilki Częstochowa Unia Rędziny 2019-06-07 17:00 1:3
Ajaks IV Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2019-06-08 10:00 6:5
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Universal24 Radio_Fon MB Medica TeleTorty VITABRI Allegro Emantia SERVECOM bonsai Kontur Druk Polmarkus MPK Jędryka Radio Jura ARTO Piekarnia Forma MURAX Michaś Bartex Manager Art Kubik Decathlon Foto Rek Linex Częstochowa Immuno Lab Midex Limpol System_info_czewa Stacherczak Kserograf Bombka Inel Serwis Partner Nadwozia KIK 4sport.pl
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 16.06.2019 godz. 10:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVIII Kolejka
Niedziela, 02.06.2019
BTS Rekord Bielsko Biała
0 : 2
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 15.06.2019
Skra Częstochowa
6 : 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 28 54 62:41
2 Górnik Zabrze S.S.A. 28 52 75:36
3 Skra Częstochowa 28 47 54:39
...
16 Zapora Wapienica 28 1 20:207
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 14 36 42:8
2 Ruch Chorzów S.A. 14 28 35:21
3 Ruch Radzionków 14 21 31:28
...
7 Skra Częstochowa 14 11 20:31
...
8 Gwarek Zabrze 14 11 21:33