TERMINARZ - Rocznik 2009 - ORLIK ST. II - E1 - II liga / Sezon 2018/2019
XIII Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa - aktualnie rozgrywana
UKS MOSiR Myszków Stradom Częstochowa 2019-06-13 17:00 9:5
Skra II Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-06-13 17:00 9:2
XIV Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa - aktualnie rozgrywana
Raków II Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2019-06-20 17:00 -:-
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-06-20 17:00 -:-
I Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sporting FA Lubliniec Maraton Waleńczów 2018-08-23 17:00 14:2
Płomień Częstochowa Sokół Wręczyca 2018-09-10 17:00 3:0
Skra II Częstochowa AS Przystajń 2018-09-10 17:30 22:2
II Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
AS Przystajń Maraton Waleńczów 2018-08-31 17:00 14:2
Sokół Wręczyca Sporting FA Lubliniec 2018-08-30 17:00 5:8
Skra II Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-09-04 16:00 10:2
III Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Płomień Częstochowa AS Przystajń 2018-09-06 17:00 3:5
Maraton Waleńczów Sokół Wręczyca 2018-09-06 17:00 6:9
Sporting FA Lubliniec Skra II Częstochowa 2018-09-06 17:00 3:7
IV Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
AS Przystajń Sokół Wręczyca 2018-09-13 17:00 6:8
Płomień Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2018-09-13 17:00 2:5
Skra II Częstochowa Maraton Waleńczów 2018-09-14 16:00 19:4
V Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sporting FA Lubliniec AS Przystajń 2018-09-20 17:00 8:2
Maraton Waleńczów Płomień Częstochowa 2018-09-20 17:00 4:8
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa 2018-09-20 17:00 6:10
VI Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sokół Wręczyca Płomień Częstochowa 2018-09-27 17:00 9:6
Maraton Waleńczów Sporting FA Lubliniec 2018-09-27 17:00 3:21
AS Przystajń Skra II Częstochowa 2018-09-28 17:00 3:6
VII Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Maraton Waleńczów AS Przystajń 2018-10-04 17:00 1:9
Sporting FA Lubliniec Sokół Wręczyca 2018-10-04 17:00 11:2
Płomień Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-10-04 17:00 9:15
VIII Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sokół Wręczyca Maraton Waleńczów 2018-10-11 17:00 17:4
AS Przystajń Płomień Częstochowa 2018-10-12 17:00 6:4
Skra II Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2018-10-12 17:00 7:2
IX Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sokół Wręczyca AS Przystajń 2018-10-18 17:00 5:6
Sporting FA Lubliniec Płomień Częstochowa 2018-10-18 17:00 5:2
Maraton Waleńczów Skra II Częstochowa 2018-10-18 17:00 4:18
X Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Płomień Częstochowa Maraton Waleńczów 2018-10-25 17:00 7:2
AS Przystajń Sporting FA Lubliniec 2018-10-26 17:00 5:3
Skra II Częstochowa Sokół Wręczyca 2018-10-25 17:00 9:1
I Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Sporting FA Lubliniec UKS MOSiR Myszków 2019-03-21 17:00 9:5
Sparta Szczekociny Raków II Częstochowa 2019-03-21 17:00 1:21
II Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Sparta Szczekociny Stradom Częstochowa 2019-03-28 17:00 3:12
Raków II Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2019-03-28 17:00 10:4
Skra II Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2019-03-29 17:00 1:3
III Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Stradom Częstochowa Raków II Częstochowa 2019-04-04 17:00 5:5
UKS MOSiR Myszków Skra II Częstochowa 2019-04-04 17:00 8:5
IV Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Sparta Szczekociny Sporting FA Lubliniec 2019-04-11 17:00 1:8
Raków II Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-04-24 17:00 6:2
V Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Sporting FA Lubliniec Stradom Częstochowa 2019-04-18 17:00 3:8
UKS MOSiR Myszków Sparta Szczekociny 2019-04-18 17:00 12:4
VI Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Stradom Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2019-04-25 17:00 5:6
Sparta Szczekociny Skra II Częstochowa 2019-04-25 17:00 5:9
VII Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Sporting FA Lubliniec Raków II Częstochowa 2019-05-11 17:00 2:14
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2019-05-06 16:00 4:7
VIII Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Raków II Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-05-09 17:00 20:1
UKS MOSiR Myszków Sporting FA Lubliniec 2019-05-09 17:00 7:3
IX Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
UKS MOSiR Myszków Raków II Częstochowa 2019-05-16 17:00 3:8
Stradom Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-06-27 17:00 -:-
Sporting FA Lubliniec Skra II Częstochowa 2019-05-16 17:00 5:4
X Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Raków II Częstochowa Stradom Częstochowa 2019-05-23 17:00 13:1
Skra II Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2019-05-23 17:00 5:3
XI Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Sporting FA Lubliniec Sparta Szczekociny 2019-05-30 17:00 19:3
Raków II Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-05-30 17:00 9:3
XII Kolejka / Runda wiosenna - II liga okręgowa
Stradom Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2019-06-06 17:00 6:2
Sparta Szczekociny UKS MOSiR Myszków 2019-06-06 17:00 1:10
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Allegro Kubik Limpol SERVECOM Emantia bonsai Michaś Kontur Druk KIK Bombka Radio_Fon Polmarkus MB Medica MPK Immuno Lab Midex Manager Art Linex Inel Serwis MURAX Radio Jura 4sport.pl Jędryka Partner Nadwozia VITABRI Bartex Decathlon System_info_czewa Kserograf ARTO Piekarnia Universal24 Foto Rek Częstochowa Stacherczak Forma TeleTorty
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 16.06.2019 godz. 10:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVIII Kolejka
Niedziela, 02.06.2019
BTS Rekord Bielsko Biała
0 : 2
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 15.06.2019
Skra Częstochowa
6 : 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 28 54 62:41
2 Górnik Zabrze S.S.A. 28 52 75:36
3 Skra Częstochowa 28 47 54:39
...
16 Zapora Wapienica 28 1 20:207
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 14 36 42:8
2 Ruch Chorzów S.A. 14 28 35:21
3 Ruch Radzionków 14 21 31:28
...
7 Skra Częstochowa 14 11 20:31
...
8 Gwarek Zabrze 14 11 21:33