TERMINARZ - Rocznik 2009 - ORLIK II - E 2 - I LIGA / Sezon 2017/2018
XIV Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2 - aktualnie rozgrywana
Orlik Blachownia Pogoń Kamyk 2018-06-15 17:00 -:-
Polonia/Unia Widzów Sportowa II Częstochowa 2018-06-15 17:00 4:5
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-16 11:30 -:-
Skra II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-06-15 17:30 12:6
I Kolejka / Runda jesienna
Ajaks II Częstochowa Warta Mstów 2017-09-01 17:00 7:3
Czarni Starcza Orlik Blachownia 2017-09-01 17:00 3:6
Sportowa II Częstochowa Skra II Częstochowa 2017-09-01 17:00 11:13
II Kolejka / Runda jesienna
Warta Mstów Czarni Starcza 2017-09-08 17:00 14:5
Sportowa II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-09-08 18:00 5:14
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2017-09-08 17:00 7:0
III Kolejka / Runda jesienna
Czarni Starcza Sportowa II Częstochowa 2017-09-15 17:00 0:3
Orlik Blachownia Warta Mstów 2017-09-15 17:00 6:10
Ajaks II Częstochowa Skra II Częstochowa 2017-09-15 17:00 6:4
IV Kolejka / Runda jesienna
Sportowa II Częstochowa Orlik Blachownia 2017-09-22 17:00 5:8
Ajaks II Częstochowa Czarni Starcza 2017-09-23 10:00 7:3
Warta Mstów Skra II Częstochowa 2017-09-22 17:00 7:10
V Kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia Ajaks II Częstochowa 2017-09-29 17:00 5:5
Warta Mstów Sportowa II Częstochowa 2017-09-29 17:00 7:2
Czarni Starcza Skra II Częstochowa 2017-09-29 17:00 7:5
VI Kolejka / Runda jesienna
Warta Mstów Ajaks II Częstochowa 2017-10-06 17:00 7:4
Orlik Blachownia Czarni Starcza 2017-10-06 17:00 8:2
Skra II Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2017-10-07 10:00 8:3
VII Kolejka / Runda jesienna
Czarni Starcza Warta Mstów 2017-10-13 17:00 2:4
Ajaks II Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2017-10-14 10:00 12:3
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2017-10-13 17:00 8:9
VIII Kolejka / Runda jesienna
Sportowa II Częstochowa Czarni Starcza 2017-10-20 17:00 5:3
Warta Mstów Orlik Blachownia 2017-10-20 17:00 3:4
Skra II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-10-21 10:00 10:3
IX Kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia Sportowa II Częstochowa 2017-10-27 17:00 3:3
Czarni Starcza Ajaks II Częstochowa 2017-10-27 17:00 1:6
Skra II Częstochowa Warta Mstów 2017-10-27 17:00 6:4
X Kolejka / Runda jesienna
Sportowa II Częstochowa Warta Mstów 2017-11-03 17:00 2:7
Ajaks II Częstochowa Orlik Blachownia 2017-11-04 10:00 8:5
Skra II Częstochowa Czarni Starcza 2017-11-04 10:00 7:5
I Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Ajaks I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-03 16:00 13:0
Pogoń Kamyk Ajaks II Częstochowa 2018-04-03 17:00 4:5
Polonia/Unia Widzów Skra I Częstochowa 2018-04-04 17:30 5:5
Skra II Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-04-03 17:30 2:10
II Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Orlik Blachownia Ajaks II Częstochowa 2018-04-06 17:00 14:4
Sportowa II Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-04-06 17:00 10:2
Ajaks I Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-04-07 11:30 4:0
Skra I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-06 18:00 12:4
III Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Polonia/Unia Widzów Orlik Blachownia 2018-04-18 17:00 9:4
Pogoń Kamyk Skra I Częstochowa 2018-04-13 17:00 2:11
Ajaks II Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-04-14 11:30 0:9
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-14 12:00 3:2
IV Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Orlik Blachownia Sportowa II Częstochowa 2018-04-20 17:00 4:11
Ajaks I Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-05-08 16:30 13:2
Skra I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-04-21 12:00 15:3
Polonia/Unia Widzów Skra II Częstochowa 2018-04-21 10:00 8:1
V Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Pogoń Kamyk Polonia/Unia Widzów 2018-04-27 17:00 8:6
Sportowa II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-05-22 17:00 5:4
Ajaks II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-28 11:30 2:15
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-23 17:00 5:8
VI Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Orlik Blachownia Skra I Częstochowa 2018-05-01 17:00 1:21
Ajaks I Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-05-01 17:00 1:3
Polonia/Unia Widzów Ajaks II Częstochowa 2018-05-01 17:00 12:2
Skra II Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-04-30 18:00 5:7
VII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Pogoń Kamyk Orlik Blachownia 2018-05-04 17:00 12:1
Sportowa II Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-06-05 17:00 7:1
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-04 17:30 4:9
Ajaks II Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-05 11:30 7:3
VIII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Orlik Blachownia Ajaks I Częstochowa 2018-05-11 18:30 2:13
Ajaks II Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-05-12 11:30 3:11
Skra I Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-05-12 12:00 11:2
Sportowa II Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-11 17:00 10:1
IX Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Pogoń Kamyk Sportowa II Częstochowa 2018-05-18 17:00 3:8
Ajaks II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-05-19 11:30 5:8
Polonia/Unia Widzów Ajaks I Częstochowa 2018-06-03 11:00 1:3
Skra II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-05-18 16:00 4:12
X Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Sportowa II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-05-25 17:00 13:1
Skra I Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-05-26 12:00 12:4
Orlik Blachownia Polonia/Unia Widzów 2018-06-13 17:30 -:-
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-25 17:00 6:1
XI Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Sportowa II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-05-29 17:00 17:1
Ajaks II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-05-29 17:00 1:9
Pogoń Kamyk Ajaks I Częstochowa 2018-05-29 17:00 -:-
Skra II Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-05-29 18:00 3:7
XII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Ajaks I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-06-01 16:30 10:1
Polonia/Unia Widzów Pogoń Kamyk 2018-06-01 17:00 6:2
Skra I Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-06-01 17:00 5:3
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2018-06-01 17:00 12:2
XIII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Sportowa II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-06-08 17:00 2:9
Ajaks II Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-06-09 11:30 1:7
Skra I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-06-09 12:00 -:-
Pogoń Kamyk Skra II Częstochowa 2018-06-08 17:00 9:4
Półkolonie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
3 : 1
Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
Le Cidre Częstochowa sgp Linex Polmarkus ARTO Piekarnia Inel Serwis Jędryka 4sport.pl Kontur Druk Radio_Fon PKS Częstochowa Michaś Radio Jura KIK Kubik System_info_czewa Decathlon aleksandria MPK Stolzle Partner Nadwozia Bartex TeleTorty SERVECOM bonsai Stacherczak Bombka
XXXIV Kolejka
I Zespół - III liga
Ruch Zdzieszowice Polonia Głubczyce 1:2
Skra Częstochowa Stal Bielsko Biała 3:1
Stilon Gorzów Miedź II Legnica 3:1
Unia Turza Śląska Rekord Bielsko Biała 2:0
Ślęza Wrocław KGHM Zanam Polkowice 2:2
Zagłębie II Lubin Stal Brzeg 1:1
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Górnik II Zabrze 2:0
Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śl. 0:3
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 34 66 59:28
2 Ślęza Wrocław 34 64 67:48
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 56:40
4 Stal Brzeg 34 60 70:46
5 KGHM Zanam Polkowice 34 59 64:43
6 Piast Żmigród 34 57 56:43
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 57:44
8 Rekord Bielsko Biała 34 46 49:50
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin21
2Dawid Niedbała8
3Piotr Nocoń6
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2005 - ŚLM D1 - III liga śląska. VIII Kolejka
Poniedziałek, 18.06.2018 godz. 17:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Naprzód Ostrowy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 13 30 41:18
3 Piast Gliwice S.A. 13 28 38:12