TERMINARZ - Rocznik 2005 - ŚLM C2 - III liga śląska / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Olimpia Huta Stara Lot Konopiska 2019-04-13 13:00 0:4
KS Panki Płomień Częstochowa 2019-04-13 13:00 2:2
Sparta Szczekociny Sokół Olsztyn 2019-04-13 13:00 3:7
Sportowa Częstochowa Skra Częstochowa 2019-04-13 13:00 1:18
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Sokół Olsztyn Olimpia Huta Stara 2019-04-23 17:00 -:-
Lot Konopiska KS Panki 2019-04-24 17:00 -:-
Płomień Częstochowa Sportowa Częstochowa 2019-04-23 17:00 -:-
Skra Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-04-23 16:30 -:-
VI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Sportowa Częstochowa Lot Konopiska 2019-04-27 10:00 -:-
Olimpia Huta Stara KS Panki 2019-04-27 13:00 -:-
Sparta Szczekociny Płomień Częstochowa 2019-04-27 13:00 -:-
Sokół Olsztyn Skra Częstochowa 2019-04-27 13:00 -:-
VII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
KS Panki Sportowa Częstochowa 2019-05-04 11:00 -:-
Płomień Częstochowa Sokół Olsztyn 2019-05-04 13:00 -:-
Lot Konopiska Sparta Szczekociny 2019-05-04 13:00 -:-
Skra Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-05-04 12:00 -:-
I kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Siódemka Tychy MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-08-25 11:00 2:1
APN GKS Tychy UKS Ruch Radzionków 2018-08-25 11:00 1:4
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze S.A. 2018-09-12 15:30 0:0
Skra Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-09-06 14:30 0:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Górnik Zabrze S.A. 2018-08-29 15:00 0:1
Piast Gliwice S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-08-29 17:00 0:0
Siódemka Tychy APN GKS Tychy 2018-08-29 17:00 0:5
UKS Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2018-08-28 18:00 1:1
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice UKS Ruch Radzionków 2018-09-01 11:00 2:2
APN GKS Tychy MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-01 12:00 3:0
Górnik Zabrze S.A. Piast Gliwice S.A. 2018-09-02 09:30 2:2
Skra Częstochowa Siódemka Tychy 2018-09-01 10:00 1:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Piast Gliwice S.A. 2018-09-08 09:00 0:2
UKS Ruch Radzionków Górnik Zabrze S.A. 2018-09-08 12:00 0:3
Siódemka Tychy GKS GieKSa Katowice 2018-09-09 15:00 0:1
APN GKS Tychy Skra Częstochowa 2018-09-08 12:00 0:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. Siódemka Tychy 2018-09-15 11:00 7:0
Piast Gliwice S.A. UKS Ruch Radzionków 2018-09-15 11:00 0:4
GKS GieKSa Katowice APN GKS Tychy 2018-09-25 16:30 2:0
Skra Częstochowa MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-15 10:00 2:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza UKS Ruch Radzionków 2018-09-22 11:00 2:8
APN GKS Tychy Górnik Zabrze S.A. 2018-09-22 12:00 1:3
Siódemka Tychy Piast Gliwice S.A. 2018-09-23 11:00 3:1
Skra Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-09-22 10:00 0:2
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. APN GKS Tychy 2018-09-29 11:00 6:0
GKS GieKSa Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-29 16:00 12:0
UKS Ruch Radzionków Siódemka Tychy 2018-09-30 09:00 0:2
Górnik Zabrze S.A. Skra Częstochowa 2018-09-29 11:00 3:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Siódemka Tychy 2018-10-06 09:00 1:0
UKS Ruch Radzionków APN GKS Tychy 2018-10-08 12:00 4:0
Górnik Zabrze S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-10-06 11:00 3:0
Piast Gliwice S.A. Skra Częstochowa 2018-10-06 11:00 3:0
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-13 11:00 2:0
APN GKS Tychy Siódemka Tychy 2018-10-13 12:00 1:3
GKS GieKSa Katowice Piast Gliwice S.A. 2018-10-13 13:00 5:0
Skra Częstochowa UKS Ruch Radzionków 2018-10-17 14:30 1:3
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza APN GKS Tychy 2018-10-20 09:00 0:3
UKS Ruch Radzionków GKS GieKSa Katowice 2018-10-20 11:00 1:1
Piast Gliwice S.A. Górnik Zabrze S.A. 2018-10-20 11:00 0:4
Siódemka Tychy Skra Częstochowa 2018-10-21 13:00 6:2
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Siódemka Tychy 2018-10-27 09:00 3:0
Piast Gliwice S.A. MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-27 11:00 4:0
Górnik Zabrze S.A. UKS Ruch Radzionków 2018-10-27 11:00 1:1
Skra Częstochowa APN GKS Tychy 2018-10-27 10:00 0:1
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Siódemka Tychy Górnik Zabrze S.A. 2018-11-03 11:00 5:0
UKS Ruch Radzionków Piast Gliwice S.A. 2018-11-03 11:00 3:0
APN GKS Tychy GKS GieKSa Katowice 2018-11-03 12:00 1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza Skra Częstochowa 2018-11-03 11:00 3:1
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
UKS Ruch Radzionków MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-11-10 11:00 7:0
Górnik Zabrze S.A. APN GKS Tychy 2018-11-10 11:00 6:2
Piast Gliwice S.A. Siódemka Tychy 2018-11-10 12:30 5:0
GKS GieKSa Katowice Skra Częstochowa 2018-11-14 18:30 3:1
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza GKS GieKSa Katowice 2018-11-17 11:00 0:4
APN GKS Tychy Piast Gliwice S.A. 2018-11-17 12:00 4:1
Siódemka Tychy UKS Ruch Radzionków 2018-11-18 13:00 0:3
Skra Częstochowa Górnik Zabrze S.A. 2018-11-16 13:30 0:2
I Kolejka / Runda wiosenna
Sokół Olsztyn Lot Konopiska 2019-03-23 10:00 1:6
Sparta Szczekociny KS Panki 2019-03-23 13:00 3:1
Sportowa Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-03-23 13:00 2:2
Skra Częstochowa Płomień Częstochowa 2019-03-24 12:00 19:0
II Kolejka / Runda wiosenna
KS Panki Sokół Olsztyn 2019-03-30 10:00 7:1
Olimpia Huta Stara Płomień Częstochowa 2019-03-30 13:00 2:1
Sportowa Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-03-30 13:00 2:6
Lot Konopiska Skra Częstochowa 2019-03-31 10:00 2:9
III Kolejka / Runda wiosenna
Płomień Częstochowa Lot Konopiska 2019-04-06 13:00 1:5
Sokół Olsztyn Sportowa Częstochowa 2019-04-06 13:00 8:1
Sparta Szczekociny Olimpia Huta Stara 2019-04-06 13:00 3:0
Skra Częstochowa KS Panki 2019-04-07 12:00 13:0
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXIX Kolejka
Sobota, 20.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Resovia Rzeszów
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXVIII Kolejka
Sobota, 13.04.2019
ROW 1964 Rybnik
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Partner Nadwozia Kserograf Emantia Częstochowa Manager Art Kubik Immuno Lab Bombka MB Medica bonsai Midex Polmarkus Kontur Druk Bartex Radio_Fon ARTO Piekarnia 4sport.pl Decathlon Universal24 System_info_czewa Forma Linex Radio Jura TeleTorty KIK Limpol Jędryka Stacherczak Michaś Allegro MPK MURAX Foto Rek VITABRI SERVECOM Inel Serwis
XXIX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Rozwój Katowice Górnik Łęczna 0:1
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -:-
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -:-
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo -:-
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik -:-
Radomiak Radom Elana Toruń -:-
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -:-
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -:-
Skra Częstochowa Resovia Rzeszów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 28 51 57:21
2 Widzew Łódź 28 49 41:22
3 Olimpia Grudziądz 28 47 56:37
4 Elana Toruń 28 47 41:27
...
9 Skra Częstochowa 28 39 27:37
...
15 Gryf Wejherowo 28 30 36:52
16 ROW 1964 Rybnik 28 29 23:32
17 Ruch Chorzów 28 28 32:36
18 Rozwój Katowice 29 27 30:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń6
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 21 1 13:148
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12