TERMINARZ - Rocznik 2005 - ŚLM C2 - III liga śląska / Sezon 2018/2019
XIII Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
KS Panki Olimpia Huta Stara 2019-06-15 11:00 5:1
Płomień Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-06-15 13:00 4:0
Skra Częstochowa Sokół Olsztyn 2019-06-15 14:30 3:0
XIV Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Sokół Olsztyn Płomień Częstochowa 2019-06-22 13:00 -:-
Sparta Szczekociny Lot Konopiska 2019-06-22 13:00 -:-
Olimpia Huta Stara Skra Częstochowa 2019-06-05 17:30 0:18
I kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Siódemka Tychy MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-08-25 11:00 2:1
APN GKS Tychy UKS Ruch Radzionków 2018-08-25 11:00 1:4
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze S.A. 2018-09-12 15:30 0:0
Skra Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-09-06 14:30 0:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Górnik Zabrze S.A. 2018-08-29 15:00 0:1
Piast Gliwice S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-08-29 17:00 0:0
Siódemka Tychy APN GKS Tychy 2018-08-29 17:00 0:5
UKS Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2018-08-28 18:00 1:1
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice UKS Ruch Radzionków 2018-09-01 11:00 2:2
APN GKS Tychy MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-01 12:00 3:0
Górnik Zabrze S.A. Piast Gliwice S.A. 2018-09-02 09:30 2:2
Skra Częstochowa Siódemka Tychy 2018-09-01 10:00 1:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Piast Gliwice S.A. 2018-09-08 09:00 0:2
UKS Ruch Radzionków Górnik Zabrze S.A. 2018-09-08 12:00 0:3
Siódemka Tychy GKS GieKSa Katowice 2018-09-09 15:00 0:1
APN GKS Tychy Skra Częstochowa 2018-09-08 12:00 0:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. Siódemka Tychy 2018-09-15 11:00 7:0
Piast Gliwice S.A. UKS Ruch Radzionków 2018-09-15 11:00 0:4
GKS GieKSa Katowice APN GKS Tychy 2018-09-25 16:30 2:0
Skra Częstochowa MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-15 10:00 2:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza UKS Ruch Radzionków 2018-09-22 11:00 2:8
APN GKS Tychy Górnik Zabrze S.A. 2018-09-22 12:00 1:3
Siódemka Tychy Piast Gliwice S.A. 2018-09-23 11:00 3:1
Skra Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-09-22 10:00 0:2
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. APN GKS Tychy 2018-09-29 11:00 6:0
GKS GieKSa Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-29 16:00 12:0
UKS Ruch Radzionków Siódemka Tychy 2018-09-30 09:00 0:2
Górnik Zabrze S.A. Skra Częstochowa 2018-09-29 11:00 3:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Siódemka Tychy 2018-10-06 09:00 1:0
UKS Ruch Radzionków APN GKS Tychy 2018-10-08 12:00 4:0
Górnik Zabrze S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-10-06 11:00 3:0
Piast Gliwice S.A. Skra Częstochowa 2018-10-06 11:00 3:0
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-13 11:00 2:0
APN GKS Tychy Siódemka Tychy 2018-10-13 12:00 1:3
GKS GieKSa Katowice Piast Gliwice S.A. 2018-10-13 13:00 5:0
Skra Częstochowa UKS Ruch Radzionków 2018-10-17 14:30 1:3
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza APN GKS Tychy 2018-10-20 09:00 0:3
UKS Ruch Radzionków GKS GieKSa Katowice 2018-10-20 11:00 1:1
Piast Gliwice S.A. Górnik Zabrze S.A. 2018-10-20 11:00 0:4
Siódemka Tychy Skra Częstochowa 2018-10-21 13:00 6:2
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Siódemka Tychy 2018-10-27 09:00 3:0
Piast Gliwice S.A. MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-27 11:00 4:0
Górnik Zabrze S.A. UKS Ruch Radzionków 2018-10-27 11:00 1:1
Skra Częstochowa APN GKS Tychy 2018-10-27 10:00 0:1
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Siódemka Tychy Górnik Zabrze S.A. 2018-11-03 11:00 5:0
UKS Ruch Radzionków Piast Gliwice S.A. 2018-11-03 11:00 3:0
APN GKS Tychy GKS GieKSa Katowice 2018-11-03 12:00 1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza Skra Częstochowa 2018-11-03 11:00 3:1
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
UKS Ruch Radzionków MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-11-10 11:00 7:0
Górnik Zabrze S.A. APN GKS Tychy 2018-11-10 11:00 6:2
Piast Gliwice S.A. Siódemka Tychy 2018-11-10 12:30 5:0
GKS GieKSa Katowice Skra Częstochowa 2018-11-14 18:30 3:1
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza GKS GieKSa Katowice 2018-11-17 11:00 0:4
APN GKS Tychy Piast Gliwice S.A. 2018-11-17 12:00 4:1
Siódemka Tychy UKS Ruch Radzionków 2018-11-18 13:00 0:3
Skra Częstochowa Górnik Zabrze S.A. 2018-11-16 13:30 0:2
I Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Sokół Olsztyn Lot Konopiska 2019-03-23 10:00 1:6
Sparta Szczekociny KS Panki 2019-03-23 13:00 3:1
Skra Częstochowa Płomień Częstochowa 2019-03-24 12:00 19:0
II Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
KS Panki Sokół Olsztyn 2019-03-30 10:00 7:1
Olimpia Huta Stara Płomień Częstochowa 2019-03-30 13:00 2:1
Lot Konopiska Skra Częstochowa 2019-03-31 10:00 2:9
III Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Płomień Częstochowa Lot Konopiska 2019-04-06 13:00 1:5
Sparta Szczekociny Olimpia Huta Stara 2019-04-06 13:00 3:0
Skra Częstochowa KS Panki 2019-04-07 12:00 13:0
IV Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Olimpia Huta Stara Lot Konopiska 2019-04-13 13:00 0:4
KS Panki Płomień Częstochowa 2019-04-13 13:00 2:2
Sparta Szczekociny Sokół Olsztyn 2019-04-13 13:00 3:7
V Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Sokół Olsztyn Olimpia Huta Stara 2019-04-23 17:00 1:1
Lot Konopiska KS Panki 2019-04-24 17:00 3:0
Skra Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-04-23 16:30 16:1
VI Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Olimpia Huta Stara KS Panki 2019-04-27 13:00 3:3
Sparta Szczekociny Płomień Częstochowa 2019-04-27 13:00 3:0
Sokół Olsztyn Skra Częstochowa 2019-04-27 13:00 0:17
VII Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Płomień Częstochowa Sokół Olsztyn 2019-05-04 13:00 7:1
Lot Konopiska Sparta Szczekociny 2019-05-04 13:00 3:0
Skra Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-05-04 12:00 16:0
VIII Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
KS Panki Sparta Szczekociny 2019-05-11 11:00 3:0
Lot Konopiska Sokół Olsztyn 2019-05-11 13:00 15:0
Płomień Częstochowa Skra Częstochowa 2019-05-11 13:00 0:8
IX Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Sokół Olsztyn KS Panki 2019-05-17 16:30 2:3
Płomień Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-05-18 13:00 3:2
Skra Częstochowa Lot Konopiska 2019-05-18 14:00 3:0
X Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Olimpia Huta Stara Sparta Szczekociny 2019-05-25 13:00 1:3
Lot Konopiska Płomień Częstochowa 2019-05-26 10:00 2:2
KS Panki Skra Częstochowa 2019-05-28 17:00 0:12
XI Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Płomień Częstochowa KS Panki 2019-06-01 13:00 0:0
Sokół Olsztyn Sparta Szczekociny 2019-06-01 13:00 0:13
Lot Konopiska Olimpia Huta Stara 2019-06-02 10:00 12:4
XII Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
KS Panki Lot Konopiska 2019-06-08 11:00 1:0
Olimpia Huta Stara Sokół Olsztyn 2019-06-08 13:00 3:2
Sparta Szczekociny Skra Częstochowa 2019-06-08 13:00 0:5
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Universal24 Jędryka Manager Art MPK Midex KIK 4sport.pl TeleTorty Bartex MB Medica Limpol Forma Decathlon bonsai Inel Serwis Allegro Radio_Fon Partner Nadwozia Kontur Druk Emantia ARTO Piekarnia Radio Jura System_info_czewa Immuno Lab Bombka Częstochowa SERVECOM Michaś Foto Rek Kubik Linex Polmarkus MURAX VITABRI Kserograf Stacherczak
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 16.06.2019 godz. 10:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVIII Kolejka
Niedziela, 02.06.2019
BTS Rekord Bielsko Biała
0 : 2
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 15.06.2019
Skra Częstochowa
6 : 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 28 54 62:41
2 Górnik Zabrze S.S.A. 28 52 75:36
3 Skra Częstochowa 28 47 54:39
...
16 Zapora Wapienica 28 1 20:207
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 14 36 42:8
2 Ruch Chorzów S.A. 14 28 35:21
3 Ruch Radzionków 14 21 31:28
...
7 Skra Częstochowa 14 11 20:31
...
8 Gwarek Zabrze 14 11 21:33