TERMINARZ - Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska / Sezon 2018/2019
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Podbeskidzie Bielsko Biała Juventus Piekary Śląskie 2019-04-13 09:00 3:2
Rekord Bielsko Biała Rozwój Katowice 2019-04-14 13:00 0:0
GKS GieKSa Katowice Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-04-13 09:00 6:1
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Skra I Częstochowa 2019-04-14 13:00 3:3
VI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Podbeskidzie Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała 2019-04-25 14:30 -:-
Juventus Piekary Śląskie Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-04-25 17:30 -:-
Rozwój Katowice GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-04-25 17:30 -:-
Skra I Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2019-04-25 16:30 -:-
VII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Juventus Piekary Śląskie Skra I Częstochowa 2019-05-05 10:45 -:-
I kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-12 17:30 1:3
Ajaks Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-08-26 11:00 0:2
Stadion Śląski Chorzów Górnik Zabrze SSA 2018-09-12 17:30 2:2
Skra I Częstochowa Orbita Bukowno 2018-09-04 11:00 4:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Ajaks Częstochowa 2018-08-30 16:30 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Orbita Bukowno 2018-08-30 17:00 0:1
Piast Gliwice S.A. Stadion Śląski Chorzów 2018-08-30 00:00 1:3
Górnik Zabrze SSA Skra I Częstochowa 2018-08-30 17:30 0:0
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Górnik Zabrze SSA 2018-09-01 09:30 0:0
Ajaks Częstochowa Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-02 11:00 2:1
Stadion Śląski Chorzów GKS GieKSa Katowice 2018-09-02 11:00 2:1
Skra I Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-09-02 14:00 2:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Bytomski Sport Polonia Bytom Górnik Zabrze SSA 2018-09-09 11:00 0:0
Piast Gliwice S.A. Orbita Bukowno 2018-09-09 11:00 4:1
Ajaks Częstochowa Stadion Śląski Chorzów 2018-09-09 11:00 0:1
GKS GieKSa Katowice Skra I Częstochowa 2018-09-09 17:00 1:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno GKS GieKSa Katowice 2018-09-16 10:30 5:4
Stadion Śląski Chorzów Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-17 16:00 2:1
Górnik Zabrze SSA Piast Gliwice S.A. 2018-09-18 18:00 1:3
Skra I Częstochowa Ajaks Częstochowa 2018-09-13 16:00 4:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-09-23 09:00 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Piast Gliwice S.A. 2018-09-23 11:00 0:3
Ajaks Częstochowa Orbita Bukowno 2018-09-23 11:00 0:2
Stadion Śląski Chorzów Skra I Częstochowa 2018-09-23 16:00 0:1
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-09-29 13:00 3:2
Orbita Bukowno Stadion Śląski Chorzów 2018-09-30 10:30 2:3
Górnik Zabrze SSA Ajaks Częstochowa 2018-09-30 11:00 2:0
Skra I Częstochowa Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-30 10:00 1:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Bytomski Sport Polonia Bytom GKS GieKSa Katowice 2018-10-07 13:00 1:3
Piast Gliwice S.A. Ajaks Częstochowa 2018-10-07 11:00 3:0
Górnik Zabrze SSA Stadion Śląski Chorzów 2018-10-07 11:00 3:1
Orbita Bukowno Skra I Częstochowa 2018-10-07 11:00 3:5
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-14 10:30 0:4
Ajaks Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-10-14 11:00 1:1
Stadion Śląski Chorzów Piast Gliwice S.A. 2018-10-14 12:00 4:3
Skra I Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-10-14 13:30 4:3
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Stadion Śląski Chorzów 2018-10-21 09:00 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Ajaks Częstochowa 2018-10-21 11:00 2:0
Górnik Zabrze SSA Orbita Bukowno 2018-11-14 18:00 3:1
Piast Gliwice S.A. Skra I Częstochowa 2018-10-21 11:00 1:1
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Piast Gliwice S.A. 2018-10-28 10:30 4:4
Górnik Zabrze SSA Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-28 11:00 3:1
Stadion Śląski Chorzów Ajaks Częstochowa 2018-10-28 12:00 5:0
Skra I Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-10-28 10:00 2:1
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Górnik Zabrze SSA 2018-11-03 11:00 0:1
GKS GieKSa Katowice Orbita Bukowno 2018-11-04 09:00 6:0
Bytomski Sport Polonia Bytom Stadion Śląski Chorzów 2018-11-04 11:00 0:3
Ajaks Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-11-04 11:00 0:1
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-11-10 09:30 8:0
Orbita Bukowno Ajaks Częstochowa 2018-11-11 10:00 1:0
Górnik Zabrze SSA GKS GieKSa Katowice 2018-11-11 11:00 3:1
Skra I Częstochowa Stadion Śląski Chorzów 2018-11-11 10:00 3:1
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Stadion Śląski Chorzów Orbita Bukowno 2018-11-18 11:00 2:1
Ajaks Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-11-18 11:00 0:3
GKS GieKSa Katowice Piast Gliwice S.A. 2018-11-18 13:30 1:4
Bytomski Sport Polonia Bytom Skra I Częstochowa 2018-11-18 11:00 2:4
I Kolejka / Runda wiosenna
Podbeskidzie Bielsko Biała GKS GieKSa Katowice 2019-03-17 09:00 4:0
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-03-17 11:00 3:0
Rekord Bielsko Biała GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-03-18 10:00 3:2
Skra I Częstochowa Juventus Piekary Śląskie 2019-03-16 10:00 3:0
II Kolejka / Runda wiosenna
Juventus Piekary Śląskie GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-03-24 11:00 3:3
Zagłębie Sosnowiec S.A. Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-03-24 13:00 1:5
GKS GieKSa Katowice Rekord Bielsko Biała 2019-03-24 16:00 1:0
Skra I Częstochowa Rozwój Katowice 2019-03-24 10:00 0:0
III Kolejka / Runda wiosenna
Rekord Bielsko Biała Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-03-31 10:00 1:2
Rozwój Katowice Juventus Piekary Śląskie 2019-03-31 11:00 2:0
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój GKS GieKSa Katowice 2019-04-04 11:00 1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała Skra I Częstochowa 2019-03-31 14:00 3:1
IV Kolejka / Runda wiosenna
Juventus Piekary Śląskie GKS GieKSa Katowice 2019-04-07 11:00 0:0
Rozwój Katowice Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-04-07 11:00 0:1
Zagłębie Sosnowiec S.A. GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-04-07 13:00 1:0
Skra I Częstochowa Rekord Bielsko Biała 2019-04-04 11:00 0:1
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXIX Kolejka
Sobota, 20.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Resovia Rzeszów
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXVIII Kolejka
Sobota, 13.04.2019
ROW 1964 Rybnik
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
4sport.pl Stacherczak Bombka Immuno Lab SERVECOM Partner Nadwozia KIK MURAX Bartex Radio Jura MPK Inel Serwis TeleTorty Linex Foto Rek Allegro Kontur Druk VITABRI Michaś Emantia Universal24 Częstochowa Decathlon Polmarkus System_info_czewa Manager Art bonsai Limpol Radio_Fon Forma MB Medica Kserograf Midex Kubik Jędryka ARTO Piekarnia
XXIX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Rozwój Katowice Górnik Łęczna 0:1
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -:-
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -:-
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo -:-
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik -:-
Radomiak Radom Elana Toruń -:-
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -:-
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -:-
Skra Częstochowa Resovia Rzeszów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 28 51 57:21
2 Widzew Łódź 28 49 41:22
3 Olimpia Grudziądz 28 47 56:37
4 Elana Toruń 28 47 41:27
...
9 Skra Częstochowa 28 39 27:37
...
15 Gryf Wejherowo 28 30 36:52
16 ROW 1964 Rybnik 28 29 23:32
17 Ruch Chorzów 28 28 32:36
18 Rozwój Katowice 29 27 30:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń6
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 21 1 13:148
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12