TERMINARZ - Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA / Sezon 2017/2018
I Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-09-01 17:00 3:4
Raków Częstochowa Liswarta Popów 2017-09-02 14:30 14:0
Ajaks I Częstochowa Lot I Konopiska 2017-09-02 10:00 5:3
Skra I Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-01 17:00 9:2
II Kolejka / Runda jesienna
Sokół Wręczyca Raków Częstochowa 2017-09-08 17:00 3:5
Znicz Kłobuck Liswarta Popów 2017-09-08 17:00 7:8
Lot I Konopiska Stradom Częstochowa 2017-09-08 17:00 7:10
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-09-08 17:00 10:1
III Kolejka / Runda jesienna
Ajaks I Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-12 17:00 8:1
Raków Częstochowa Lot I Konopiska 2017-09-12 17:00 12:2
Liswarta Popów Sokół Wręczyca 2017-09-12 17:00 7:5
Stradom Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-09-12 17:00 2:12
IV Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Sokół Wręczyca 2017-09-15 17:00 4:2
Lot I Konopiska Liswarta Popów 2017-09-15 17:00 4:6
Ajaks I Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-09-15 17:00 16:1
Skra I Częstochowa Raków Częstochowa 2017-09-19 17:00 8:0
V Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-22 17:00 3:3
Sokół Wręczyca Lot I Konopiska 2017-09-22 17:00 3:5
Raków Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-09-23 10:00 6:6
Liswarta Popów Skra I Częstochowa 2017-09-22 17:00 1:7
VI Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Lot I Konopiska 2017-09-27 17:00 9:2
Ajaks I Częstochowa Liswarta Popów 2017-09-27 17:00 3:0
Stradom Częstochowa Raków Częstochowa 2017-09-27 17:00 2:13
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-09-27 17:00 18:0
VII Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Popów Stradom Częstochowa 2017-09-29 17:00 5:7
Sokół Wręczyca Ajaks I Częstochowa 2017-09-29 17:00 2:5
Raków Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-30 10:00 9:3
Lot I Konopiska Skra I Częstochowa 2017-09-29 17:00 4:14
VIII Kolejka / Runda jesienna
Lot I Konopiska Ajaks I Częstochowa 2017-10-06 17:00 4:7
Sokół Wręczyca Stradom Częstochowa 2017-10-06 17:00 6:2
Liswarta Popów Raków Częstochowa 2017-10-07 11:00 0:12
Znicz Kłobuck Skra I Częstochowa 2017-10-06 17:00 2:11
IX Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Popów Znicz Kłobuck 2017-10-10 17:00 1:9
Raków Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-10-10 17:00 6:4
Stradom Częstochowa Lot I Konopiska 2017-10-10 17:00 2:12
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-10-10 17:00 3:4
X Kolejka / Runda jesienna
Lot I Konopiska Raków Częstochowa 2017-10-13 17:00 4:12
Znicz Kłobuck Ajaks I Częstochowa 2017-10-13 17:00 6:4
Sokół Wręczyca Liswarta Popów 2017-10-13 17:00 1:5
Skra I Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-10-13 17:00 21:1
XI Kolejka / Runda jesienna
Sokół Wręczyca Znicz Kłobuck 2017-10-20 17:00 0:5
Liswarta Popów Lot I Konopiska 2017-10-20 17:00 5:11
Stradom Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-10-20 17:00 2:17
Raków Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-10-17 17:00 7:5
XII Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Stradom Częstochowa 2017-10-24 17:00 7:2
Ajaks I Częstochowa Raków Częstochowa 2017-10-24 17:00 5:4
Lot I Konopiska Sokół Wręczyca 2017-10-24 17:00 8:4
Skra I Częstochowa Liswarta Popów 2017-10-24 17:00 13:1
XIII Kolejka / Runda jesienna
Lot I Konopiska Znicz Kłobuck 2017-10-27 17:00 8:7
Liswarta Popów Ajaks I Częstochowa 2017-10-27 17:00 4:9
Raków Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-10-28 10:00 19:1
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2017-10-27 17:00 1:9
XIV Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Raków Częstochowa 2017-11-03 17:00 5:6
Stradom Częstochowa Liswarta Popów 2017-11-03 17:00 2:8
Ajaks I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-11-03 17:00 16:1
Skra I Częstochowa Lot I Konopiska 2017-11-03 17:00 14:3
I Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-07 11:30 1:5
Raków Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-04-05 17:00 8:0
Skra I Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-04-06 16:00 13:1
II Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Skra II Częstochowa 2018-04-13 17:00 2:15
Liswarta Krzepice Ajaks I Częstochowa 2018-04-12 17:00 3:11
Skra I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-04-24 16:00 10:3
III Kolejka / Runda wiosenna
Raków Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-04-21 10:00 18:3
Skra II Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-04-20 17:00 4:2
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-04-21 11:30 4:7
IV Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Liswarta Krzepice 2018-04-26 17:00 3:5
Raków Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-28 10:00 12:3
Skra I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-27 16:00 7:3
V Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-05-03 10:00 11:1
Skra II Częstochowa Raków Częstochowa 2018-05-23 17:30 3:9
Liswarta Krzepice Skra I Częstochowa 2018-05-07 17:00 1:10
VI Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice Raków Częstochowa 2018-05-10 17:00 2:8
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-11 16:00 2:5
Kmicic Kruszyna Skra I Częstochowa 2018-05-11 17:00 6:12
VII Kolejka / Runda wiosenna
Skra II Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-05-18 16:00 7:5
Ajaks I Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-05-19 11:30 5:3
Raków Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-06 16:00 2:2
VIII Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Raków Częstochowa 2018-05-24 17:00 3:10
Liswarta Krzepice Skra II Częstochowa 2018-05-25 17:00 4:0
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-25 16:00 8:2
IX Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice Kmicic Kruszyna 2018-05-31 17:00 9:3
Ajaks I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-06-02 11:30 4:6
Skra II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-01 16:00 2:12
X Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Ajaks I Częstochowa 2018-06-07 17:00 7:22
Raków Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-06-07 17:00 5:3
Skra I Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-06-08 17:00 12:1
Półkolonie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
3 : 1
Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
Kontur Druk ARTO Piekarnia TeleTorty Polmarkus System_info_czewa Linex aleksandria Częstochowa PKS Częstochowa Bombka Kubik Michaś SERVECOM sgp Radio Jura 4sport.pl MPK Stacherczak Decathlon Stolzle bonsai Bartex Jędryka KIK Radio_Fon Inel Serwis Le Cidre Partner Nadwozia
XXXIV Kolejka
I Zespół - III liga
Ruch Zdzieszowice Polonia Głubczyce 1:2
Skra Częstochowa Stal Bielsko Biała 3:1
Stilon Gorzów Miedź II Legnica 3:1
Unia Turza Śląska Rekord Bielsko Biała 2:0
Ślęza Wrocław KGHM Zanam Polkowice 2:2
Zagłębie II Lubin Stal Brzeg 1:1
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Górnik II Zabrze 2:0
Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śl. 0:3
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 34 66 59:28
2 Ślęza Wrocław 34 64 67:48
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 56:40
4 Stal Brzeg 34 60 70:46
5 KGHM Zanam Polkowice 34 59 64:43
6 Piast Żmigród 34 57 56:43
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 57:44
8 Rekord Bielsko Biała 34 46 49:50
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin21
2Dawid Niedbała8
3Piotr Nocoń6
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2005 - ŚLM D1 - III liga śląska. VIII Kolejka
Poniedziałek, 18.06.2018 godz. 17:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Naprzód Ostrowy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 13 30 41:18
3 Piast Gliwice S.A. 13 28 38:12