TERMINARZ - Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O / Sezon 2018/2019
I Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
KOS Victoria Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-08-26 13:00 2:2
MKS Zaborze Zabrze GKS GieKSa Katowice 2018-08-26 11:00 1:3
Gwarek Zabrze Rozwój Katowice 2018-08-26 11:00 7:1
MUKP Dąbrowa Górnicza Skra III Częstochowa r.04 2018-08-26 11:00 3:1
II Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-08-30 13:00 4:1
Górnik Zabrze SSA Rozwój Katowice 2018-08-30 17:00 1:5
KOS Victoria Częstochowa MKS Zaborze Zabrze 2018-08-30 18:00 1:1
Skra III Częstochowa r.04 Gwarek Zabrze 2018-08-30 11:00 2:1
III Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MKS Zaborze Zabrze Górnik Zabrze SSA 2018-09-02 11:00 2:7
Gwarek Zabrze GKS GieKSa Katowice 2018-09-02 11:00 2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza KOS Victoria Częstochowa 2018-09-03 18:00 2:2
Rozwój Katowice Skra III Częstochowa r.04 2018-09-02 15:30 2:2
IV Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Rozwój Katowice 2018-09-08 09:00 3:2
MKS Zaborze Zabrze MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-09 09:00 3:1
KOS Victoria Częstochowa Gwarek Zabrze 2018-09-09 11:00 1:4
Górnik Zabrze SSA Skra III Częstochowa r.04 2018-09-08 09:00 5:0
V Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Górnik Zabrze SSA 2018-09-16 09:00 2:2
Gwarek Zabrze MKS Zaborze Zabrze 2018-09-16 11:00 2:3
Rozwój Katowice KOS Victoria Częstochowa 2018-09-16 13:30 2:0
Skra III Częstochowa r.04 GKS GieKSa Katowice 2018-09-16 14:30 2:1
VI Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA GKS GieKSa Katowice 2018-09-22 09:00 2:3
MKS Zaborze Zabrze Rozwój Katowice 2018-09-23 09:00 4:2
Gwarek Zabrze MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-25 13:00 6:6
KOS Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa r.04 2018-09-23 16:00 0:2
VII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice KOS Victoria Częstochowa 2018-09-30 09:00 2:0
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze SSA 2018-09-30 10:00 1:6
Rozwój Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-30 15:30 3:1
Skra III Częstochowa r.04 MKS Zaborze Zabrze 2018-09-30 12:00 1:2
VIII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice MKS Zaborze Zabrze 2018-10-06 09:00 3:1
Górnik Zabrze SSA KOS Victoria Częstochowa 2018-10-06 11:00 5:2
Rozwój Katowice Gwarek Zabrze 2018-10-07 10:00 5:2
Skra III Częstochowa r.04 MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-07 10:00 0:4
IX Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MKS Zaborze Zabrze KOS Victoria Częstochowa 2018-10-13 11:30 0:1
MUKP Dąbrowa Górnicza GKS GieKSa Katowice 2018-10-14 09:00 0:1
Rozwój Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-10-14 15:30 3:0
Gwarek Zabrze Skra III Częstochowa r.04 2018-10-14 13:30 4:0
X Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA MKS Zaborze Zabrze 2018-10-20 09:00 5:0
KOS Victoria Częstochowa MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-21 13:00 1:2
GKS GieKSa Katowice Gwarek Zabrze 2018-10-21 13:00 2:2
Skra III Częstochowa r.04 Rozwój Katowice 2018-10-21 10:00 1:3
XI Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza MKS Zaborze Zabrze 2018-10-28 09:00 6:0
Gwarek Zabrze KOS Victoria Częstochowa 2018-10-28 10:00 5:1
Rozwój Katowice GKS GieKSa Katowice 2018-10-28 15:30 2:0
Skra III Częstochowa r.04 Górnik Zabrze SSA 2018-10-26 14:30 1:4
XII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-11-03 09:00 4:0
MKS Zaborze Zabrze Gwarek Zabrze 2018-11-04 09:00 2:0
KOS Victoria Częstochowa Rozwój Katowice 2018-11-04 13:00 3:2
GKS GieKSa Katowice Skra III Częstochowa r.04 2018-11-04 13:00 4:0
XIII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-11-11 09:00 2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza Gwarek Zabrze 2018-11-11 09:30 1:1
Rozwój Katowice MKS Zaborze Zabrze 2018-11-11 13:00 5:0
Skra III Częstochowa r.04 KOS Victoria Częstochowa 2018-11-11 12:00 4:2
XIV Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA Gwarek Zabrze 2018-11-17 09:00 5:1
MUKP Dąbrowa Górnicza Rozwój Katowice 2018-11-18 09:00 3:2
KOS Victoria Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-11-18 13:00 0:1
MKS Zaborze Zabrze Skra III Częstochowa r.04 2018-11-18 09:00 2:1
I Kolejka / Runda wiosenna - B1 - Klasa Okręgowa
Grom Poczesna Polonia Unia Widzów 2019-04-07 10:00 1:0
Metal Rzeki Wielkie Amator Golce 2019-04-07 10:00 7:0
Olimpia Truskolasy Unia Rędziny 2019-04-07 10:00 3:4
Naprzód Ostrowy Skra III Częstochowa r.04 2019-04-07 10:00 1:3
II Kolejka / Runda wiosenna - B1 - Klasa Okręgowa
Metal Rzeki Wielkie Olimpia Truskolasy 2019-04-14 10:00 2:5
Naprzód Ostrowy Grom Poczesna 2019-04-14 10:00 2:1
Unia Rędziny Polonia Unia Widzów 2019-04-14 10:00 4:0
Amator Golce Skra III Częstochowa r.04 2019-04-14 10:00 2:7
III Kolejka / Runda wiosenna - B1 - Klasa Okręgowa
Polonia Unia Widzów Naprzód Ostrowy 2019-04-28 10:00 0:3
Amator Golce Grom Poczesna 2019-04-28 10:00 0:3
Unia Rędziny Metal Rzeki Wielkie 2019-04-28 10:00 4:1
Skra III Częstochowa r.04 Olimpia Truskolasy 2019-04-28 10:00 6:3
IV Kolejka / Runda wiosenna - B1 - Klasa Okręgowa
Grom Poczesna Olimpia Truskolasy 2019-05-04 10:00 3:0
Naprzód Ostrowy Unia Rędziny 2019-05-05 10:00 2:2
Polonia Unia Widzów Amator Golce 2019-05-05 10:00 5:0
Skra III Częstochowa r.04 Metal Rzeki Wielkie 2019-05-05 10:00 10:1
V Kolejka / Runda wiosenna - B1 - Klasa Okręgowa
Olimpia Truskolasy Polonia Unia Widzów 2019-05-11 11:00 3:0
Metal Rzeki Wielkie Grom Poczesna 2019-05-12 10:00 1:1
Amator Golce Naprzód Ostrowy 2019-05-12 10:00 0:8
Unia Rędziny Skra III Częstochowa r.04 2019-05-11 12:30 4:2
VI Kolejka / Runda wiosenna - B1 - Klasa Okręgowa
Olimpia Truskolasy Naprzód Ostrowy 2019-05-18 11:00 4:1
Amator Golce Unia Rędziny 2019-05-19 10:00 0:5
Polonia Unia Widzów Metal Rzeki Wielkie 2019-05-19 10:00 7:3
Skra III Częstochowa r.04 Grom Poczesna 2019-05-18 12:00 9:0
VII Kolejka / Runda wiosenna - B1 - Klasa Okręgowa
Olimpia Truskolasy Amator Golce 2019-05-25 11:00 11:1
Grom Poczesna Unia Rędziny 2019-05-26 10:00 0:4
Metal Rzeki Wielkie Naprzód Ostrowy 2019-05-26 10:00 0:7
Polonia Unia Widzów Skra III Częstochowa r.04 2019-05-26 10:00 0:8
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Michaś System_info_czewa Jędryka Universal24 Emantia VITABRI Stacherczak Inel Serwis Częstochowa MPK Midex Bartex KIK Foto Rek Bombka Kontur Druk SERVECOM Polmarkus 4sport.pl Radio_Fon Partner Nadwozia Decathlon Kubik Kserograf Allegro Limpol Radio Jura Forma Immuno Lab MURAX ARTO Piekarnia Manager Art Linex bonsai MB Medica TeleTorty
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 16.06.2019 godz. 10:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVIII Kolejka
Niedziela, 02.06.2019
BTS Rekord Bielsko Biała
0 : 2
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 15.06.2019
Skra Częstochowa
6 : 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 28 54 62:41
2 Górnik Zabrze S.S.A. 28 52 75:36
3 Skra Częstochowa 28 47 54:39
...
16 Zapora Wapienica 28 1 20:207
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 14 36 42:8
2 Ruch Chorzów S.A. 14 28 35:21
3 Ruch Radzionków 14 21 31:28
...
7 Skra Częstochowa 14 11 20:31
...
8 Gwarek Zabrze 14 11 21:33