TERMINARZ - Rocznik 2007 - OLM - D2 - Klasa Okręgowa - gr.I / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Sportowa Częstochowa Liswarta Popów 2019-04-13 10:00 0:0
Liswarta Krzepice Ajaks Częstochowa 2019-04-13 10:00 3:0
KOS Victoria Częstochowa Błękitni Libidza 2019-04-13 10:00 -:-
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Ajaks Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2019-04-23 17:00 -:-
Liswarta Popów Liswarta Krzepice 2019-04-24 17:00 -:-
Skra III Częstochowa Sportowa Częstochowa 2019-04-23 17:30 -:-
I kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice KOS Victoria Częstochowa 2018-08-28 16:00 0:3
Orkan Rzerzęczyce Gmina Kłomnice 2018-08-28 17:00 2:5
Błękitni Libidza Skra III Częstochowa 2018-09-05 17:00 0:3
II Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice Kmicic Kruszyna 2018-09-01 10:00 4:2
KOS Victoria Częstochowa Gmina Kłomnice 2018-08-31 17:00 1:1
Skra III Częstochowa Orkan Rzerzęczyce 2018-09-01 10:00 27:0
III Kolejka / Runda jesienna
Kmicic Kruszyna KOS Victoria Częstochowa 2018-09-04 17:30 3:2
Błękitni Libidza Liswarta Krzepice 2018-09-04 17:30 0:3
Gmina Kłomnice Skra III Częstochowa 2018-09-04 17:30 0:5
IV Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice Orkan Rzerzęczyce 2018-09-08 10:00 10:0
Kmicic Kruszyna Błękitni Libidza 2018-09-08 10:00 10:1
KOS Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-09-07 16:00 1:8
V Kolejka / Runda jesienna
Błękitni Libidza KOS Victoria Częstochowa 2018-09-15 10:00 0:16
Gmina Kłomnice Liswarta Krzepice 2018-09-15 10:00 3:0
Orkan Rzerzęczyce Kmicic Kruszyna 2018-09-15 13:00 1:2
VI Kolejka / Runda jesienna
Kmicic Kruszyna Gmina Kłomnice 2018-09-22 10:00 2:6
Błękitni Libidza Orkan Rzerzęczyce 2018-09-22 10:00 1:4
Liswarta Krzepice Skra III Częstochowa 2018-09-22 10:00 1:9
VII Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice Błękitni Libidza 2018-09-29 10:00 11:0
Orkan Rzerzęczyce KOS Victoria Częstochowa 2018-09-29 13:00 0:4
Skra III Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-09-29 10:00 9:0
VIII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-10-05 16:00 0:6
Gmina Kłomnice Orkan Rzerzęczyce 2018-10-05 16:30 5:2
Skra III Częstochowa Błękitni Libidza 2018-10-06 10:00 14:0
IX Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice KOS Victoria Częstochowa 2018-10-09 16:00 2:1
Kmicic Kruszyna Liswarta Krzepice 2018-10-09 16:30 1:7
Orkan Rzerzęczyce Skra III Częstochowa 2018-10-09 16:30 1:14
X Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-10-12 16:00 2:2
Liswarta Krzepice Błękitni Libidza 2018-10-13 10:00 14:1
Skra III Częstochowa Gmina Kłomnice 2018-10-13 10:00 5:1
XI Kolejka / Runda jesienna
Orkan Rzerzęczyce Liswarta Krzepice 2018-10-20 11:30 1:7
Błękitni Libidza Kmicic Kruszyna 2018-10-21 12:00 0:12
Skra III Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2018-10-20 12:00 6:1
XII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Błękitni Libidza 2018-10-27 10:00 8:0
Kmicic Kruszyna Orkan Rzerzęczyce 2018-10-27 10:00 18:0
Liswarta Krzepice Gmina Kłomnice 2018-10-27 10:00 8:0
XIII Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice Kmicic Kruszyna 2018-11-03 10:00 2:1
Orkan Rzerzęczyce Błękitni Libidza 2018-11-03 10:00 5:0
Skra III Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-11-03 10:00 2:1
XIV Kolejka / Runda jesienna
Błękitni Libidza Gmina Kłomnice 2018-10-24 15:30 0:8
KOS Victoria Częstochowa Orkan Rzerzęczyce 2018-11-10 10:00 3:2
Kmicic Kruszyna Skra III Częstochowa 2018-11-10 10:00 2:6
I Kolejka / Runda wiosenna
KOS Victoria Częstochowa Sportowa Częstochowa 2019-03-23 10:00 1:2
Ajaks Częstochowa Liswarta Popów 2019-03-23 10:00 0:1
Błękitni Libidza Skra III Częstochowa 2019-06-30 11:00 -:-
II Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice KOS Victoria Częstochowa 2019-03-30 10:00 7:1
Sportowa Częstochowa Błękitni Libidza 2019-03-30 10:00 7:0
Skra III Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-03-30 10:00 5:2
III Kolejka / Runda wiosenna
Błękitni Libidza Liswarta Krzepice 2019-04-06 10:00 0:13
Ajaks Częstochowa Sportowa Częstochowa 2019-04-06 11:30 2:1
Liswarta Popów Skra III Częstochowa 2019-04-06 10:00 2:3
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXIX Kolejka
Sobota, 20.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Resovia Rzeszów
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXVIII Kolejka
Sobota, 13.04.2019
ROW 1964 Rybnik
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Emantia Kontur Druk Kserograf Inel Serwis Midex Decathlon System_info_czewa Radio Jura Częstochowa VITABRI Allegro Manager Art MB Medica Bartex KIK Partner Nadwozia Bombka Michaś 4sport.pl MPK Radio_Fon Kubik Immuno Lab SERVECOM Linex bonsai Limpol Universal24 Stacherczak Forma Polmarkus Jędryka MURAX Foto Rek TeleTorty ARTO Piekarnia
XXIX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Rozwój Katowice Górnik Łęczna 0:1
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -:-
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -:-
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo -:-
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik -:-
Radomiak Radom Elana Toruń -:-
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -:-
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -:-
Skra Częstochowa Resovia Rzeszów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 28 51 57:21
2 Widzew Łódź 28 49 41:22
3 Olimpia Grudziądz 28 47 56:37
4 Elana Toruń 28 47 41:27
...
9 Skra Częstochowa 28 39 27:37
...
15 Gryf Wejherowo 28 30 36:52
16 ROW 1964 Rybnik 28 29 23:32
17 Ruch Chorzów 28 28 32:36
18 Rozwój Katowice 29 27 30:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń6
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 21 1 13:148
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12