TERMINARZ - Rocznik 2007 - OLM - D2 - Klasa Okręgowa - gr.I / Sezon 2018/2019
I kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice KOS Victoria Częstochowa 2018-08-28 16:00 0:3
Orkan Rzerzęczyce Gmina Kłomnice 2018-08-28 17:00 2:5
Błękitni Libidza Skra II Częstochowa 2018-09-05 17:00 0:3
II Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice Kmicic Kruszyna 2018-09-01 10:00 4:2
KOS Victoria Częstochowa Gmina Kłomnice 2018-08-31 17:00 1:1
Skra II Częstochowa Orkan Rzerzęczyce 2018-09-01 10:00 27:0
III Kolejka / Runda jesienna
Kmicic Kruszyna KOS Victoria Częstochowa 2018-09-04 17:30 3:2
Błękitni Libidza Liswarta Krzepice 2018-09-04 17:30 0:3
Gmina Kłomnice Skra II Częstochowa 2018-09-04 17:30 0:5
IV Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice Orkan Rzerzęczyce 2018-09-08 10:00 10:0
Kmicic Kruszyna Błękitni Libidza 2018-09-08 10:00 10:1
KOS Victoria Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-07 16:00 1:8
V Kolejka / Runda jesienna
Błękitni Libidza KOS Victoria Częstochowa 2018-09-15 10:00 0:16
Gmina Kłomnice Liswarta Krzepice 2018-09-15 10:00 3:0
Orkan Rzerzęczyce Kmicic Kruszyna 2018-09-15 13:00 1:2
VI Kolejka / Runda jesienna
Kmicic Kruszyna Gmina Kłomnice 2018-09-22 10:00 2:6
Błękitni Libidza Orkan Rzerzęczyce 2018-09-22 10:00 1:4
Liswarta Krzepice Skra II Częstochowa 2018-09-22 10:00 1:9
VII Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice Błękitni Libidza 2018-09-29 10:00 11:0
Orkan Rzerzęczyce KOS Victoria Częstochowa 2018-09-29 13:00 0:4
Skra II Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-09-29 10:00 9:0
VIII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-10-05 16:00 0:6
Gmina Kłomnice Orkan Rzerzęczyce 2018-10-05 16:30 5:2
Skra II Częstochowa Błękitni Libidza 2018-10-06 10:00 14:0
IX Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice KOS Victoria Częstochowa 2018-10-09 16:00 2:1
Kmicic Kruszyna Liswarta Krzepice 2018-10-09 16:30 1:7
Orkan Rzerzęczyce Skra II Częstochowa 2018-10-09 16:30 1:14
X Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-10-12 16:00 2:2
Liswarta Krzepice Błękitni Libidza 2018-10-13 10:00 14:1
Skra II Częstochowa Gmina Kłomnice 2018-10-13 10:00 5:1
XI Kolejka / Runda jesienna
Orkan Rzerzęczyce Liswarta Krzepice 2018-10-20 11:30 1:7
Błękitni Libidza Kmicic Kruszyna 2018-10-21 12:00 0:12
Skra II Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2018-10-20 12:00 6:1
XII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Błękitni Libidza 2018-10-27 10:00 8:0
Kmicic Kruszyna Orkan Rzerzęczyce 2018-10-27 10:00 18:0
Liswarta Krzepice Gmina Kłomnice 2018-10-27 10:00 8:0
XIII Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice Kmicic Kruszyna 2018-11-03 10:00 2:1
Orkan Rzerzęczyce Błękitni Libidza 2018-11-03 10:00 5:0
Skra II Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-11-03 10:00 2:1
XIV Kolejka / Runda jesienna
Błękitni Libidza Gmina Kłomnice 2018-10-24 15:30 0:8
KOS Victoria Częstochowa Orkan Rzerzęczyce 2018-11-10 10:00 3:2
Kmicic Kruszyna Skra II Częstochowa 2018-11-10 10:00 2:6
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXII Kolejka
Sobota, 02.03.2019 godz. 00:00
Stadion Skra Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Olimpia Grudziądz
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XX! Kolejka
Sobota, 01.12.2018
Skra Częstochowa
1 : 0
GKS Bełchatów
SPONSORZY KLUBU
MPK Radio Jura MB Medica Radio_Fon bonsai Częstochowa Stacherczak Le Cidre Partner Nadwozia Manager Art Universal24 Bombka Forma KIK Stolzle Midex Bartex Michaś Emantia Kserograf Jędryka 4sport.pl Linex System_info_czewa Polmarkus Allegro Limpol ARTO Piekarnia VITABRI Immuno Lab Inel Serwis Kontur Druk Kubik TeleTorty SERVECOM Decathlon Foto Rek
XXII Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz -:-
Górnik Łęczna Resovia Rzeszów -:-
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń -:-
Gryf Wejherowo Widzew Łódź -:-
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard -:-
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -:-
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -:-
Olimpia Elbląg Radomiak Radom -:-
GKS Bełchatów Ruch Chorzów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 21 41 48:15
2 Widzew Łódź 20 39 34:16
3 Elana Toruń 21 36 32:19
4 GKS Bełchatów 21 34 24:13
...
9 Skra Częstochowa 21 28 16:25
...
15 Rozwój Katowice 21 21 22:35
16 Siarka Tarnobrzeg 20 21 17:30
17 ROW 1964 Rybnik 20 18 17:27
18 Olimpia Elbląg 19 17 14:27
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak7
2Michał Kieca3
3Piotr Nocoń2
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. II Kolejka
Sobota, 01.09.2018 godz. 00:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
Skra Częstochowa
0 : 0
BTS Rekord Bielsko Biała
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 15.11.2018
Skra Częstochowa
1 : 5
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
2 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
3 Rozwój Katowice 15 31 33:17
...
4 Skra Częstochowa 15 28 28:12
...
16 Zapora Wapienica 15 0 5:114
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Zagłębie Sosnowiec S.A. 14 32 37:12
2 Gwarek Zabrze 14 26 29:21
3 Raków Częstochowa S.A. 14 25 34:16
...
6 Skra Częstochowa 14 19 18:17
...
8 KOS Victoria Częstochowa 14 1 5:81