RAPORT Z MECZU
Orlik B - orlik młodszy. Runda eliminacyjna - jesienna - V kolejka
Piątek, 20.09.2013 godz. 17:00
Sokół Wręczyca
3:8
Skra II Częstochowa
SKŁADY
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa
(0) Dominik Gawęda
(0) Iwo Serwaciński
(0) Mikołaj Malczewski
(0) Fabian Kupczyk
(0) Mateusz Lasoń
(0) Fabian Słabosz
(0) Natan Pałka
ZAWODNICY REZERWOWI
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa
(0) Mateusz Dawiskiba
(0) Oskar Krawczyk
(0) Kevin Zymek
BRAMKI
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa
Natan Pałka 1'
Iwo Serwaciński 1'
Mikołaj Malczewski 1'
Fabian Słabosz 1'
Natan Pałka 1'
Fabian Słabosz 1'
Fabian Słabosz 1'
Fabian Kupczyk 1'
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . II Kolejka
Sobota, 02.08.2014 godz. 17:00
Stadion KS SKRA Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Pniówek Pawłowice Śląskie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . I kolejka
Piątek, 25.07.2014
Skra Częstochowa
1 : 0
BKS Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
MultiMetal Klara Jędryka Techniserv Częstochowa Garmond Group ASO kowalski DOMTOM Polmarkus Szybex X-lander Olchem Mediacreate Kubik Wiecha Linex Stolzle Lee Cooper Bartex Kancelaria Doradztwa ARTO Piekarnia CIS ERP Studio Arkon Konshurt Arko Taurus Pro-eko System Frank-cars JM BIKE Wodociągi Komobex Inel Inel Serwis Bierdonka MPK Gazelo Jagiellończycy Stacherczak Tyskie Hemar Kontur Druk Więcek Idea Logistics Przedszkole Dig Świtała Polontex
I Zespół - III liga - II Kolejka
BKS Stal Bielsko Biała GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 1:1
LKS Czaniec Górnik Wesoła -:-
Grunwald Ruda Śląska Swornica Czarnowąsy -:-
Małapanew Ozimek Piast II Gliwice -:-
Skalnik Gracze Rekord Bielsko Biała -:-
Górnik II Zabrze Ruch II Chorzów -:-
Polonia Bytom Podbeskidzie II Bielsko Biała -:-
Odra Opole Ruch Zdzieszowice -:-
Szombierki Bytom Polonia Łaziska Górne -:-
Skra Częstochowa Pniówek Pawłowice Śląskie -:-
I Zespół - III liga - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2 4 2:1
2 Ruch II Chorzów 1 3 5:2
3 Grunwald Ruda Śląska 1 3 2:0
4 Rekord Bielsko Biała 1 3 2:0
5 Górnik II Zabrze 1 3 2:1
6 Skra Częstochowa 1 3 1:0
7 Swornica Czarnowąsy 1 1 1:1
8 LKS Czaniec 1 1 1:1
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 1 0:0
10 Szombierki Bytom 1 1 0:0
11 BKS Stal Bielsko Biała 2 1 1:2
12 Odra Opole 0 0 0:0
13 Ruch Zdzieszowice 0 0 0:0
14 Polonia Łaziska Górne 0 0 0:0
15 Polonia Bytom 0 0 0:0
16 Podbeskidzie II Bielsko Biała 1 0 1:2
17 Górnik Wesoła 1 0 0:1
18 Małapanew Ozimek 1 0 0:2
19 Piast II Gliwice 1 0 0:2
20 Skalnik Gracze 1 0 2:5
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Mateusz Majsner1
POZOSTAŁE SPOTKANIA
II Zespół - Klasa Okręgowa. I Kolejka
Sobota, 09.08.2014 godz. 17:00
Stadion Skra II Częstochowa 42-224 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Gmina Kłomnice
POZOSTAŁE WYNIKI
Junior młodszy A - ŚLJM. XIV Kolejka
Sobota, 21.06.2014
Podbeskidzie Bielsko Biała
3 : 1
Skra Częstochowa
Junior młodszy B - OLJM. XXII Kolejka
Niedziela, 08.06.2014
Skra Częstochowa
3 : 0
Zieloni Żarki
Trampkarz - ŚLT - r.2000. XXII Kolejka
Niedziela, 15.06.2014
Skra Częstochowa
0 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Trampkarz - ŚLT - r. 2001. XIV Kolejka
Sobota, 21.06.2014
Skra Częstochowa
2 : 0
UKS Raków Częstochowa
Młodzik OLM r.02. XVII Kolejka
Poniedziałek, 23.06.2014
APN Raków Częstochowa
2 : 1
Skra Częstochowa
Orlik A - orlik starszy. XIV Kolejka
Piątek, 13.06.2014
AS Lubliniec
4 : 9
Skra I Częstochowa
Orlik B - orlik młodszy. X Kolejka
Sobota, 14.06.2014
APN IV Raków Częstochowa
3 : 4
Skra II Częstochowa
II Zespół - Klasa Okręgowa - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Płomień Kuźnica Marianowa 0 0 0:0
2 Gmina Kłomnice 0 0 0:0
3 Warta Kamieńskie Młyny 0 0 0:0
4 Mechanik Kochcice 0 0 0:0
5 Śląsk Koszęcin 0 0 0:0
...
12 Skra II Częstochowa 0 0 0:0
Junior młodszy A - ŚLJM - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Rekord Bielsko Biała 14 35 41:13
2 Skra Częstochowa 14 28 36:19
3 Stadion Śląski Chorzów 14 22 31:29
4 Warta Mstów 14 22 26:26
5 Podbeskidzie Bielsko Biała 14 19 26:31
Trampkarz - ŚLT - r.2000 - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 MOSiR SP Jastrzębie Zdrój 22 58 86:27
2 APN GKS Tychy 22 55 81:32
3 Rozwój Katowice 22 47 79:28
4 Zagłębie Sosnowiec 22 40 70:36
...
9 Skra Częstochowa 22 22 31:53
Trampkarz - ŚLT - r. 2001 - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 27 27:11
2 MKS Żory 14 25 30:14
3 Polonia Bytom 14 25 20:17
4 Stadion Śląski Chorzów 14 23 35:17
5 UKS Raków Częstochowa 14 23 20:15