RAPORT Z MECZU
Orlik B - orlik młodszy. Runda eliminacyjna - jesienna - V kolejka
Piątek, 20.09.2013 godz. 17:00
Sokół Wręczyca
3:8
Skra II Częstochowa
SKŁADY
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa
(0) Dominik Gawęda
(0) Iwo Serwaciński
(0) Mikołaj Malczewski
(0) Fabian Kupczyk
(0) Mateusz Lasoń
(0) Fabian Słabosz
(0) Natan Pałka
ZAWODNICY REZERWOWI
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa
(0) Mateusz Dawiskiba
(0) Oskar Krawczyk
(0) Kevin Zymek
BRAMKI
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa
Natan Pałka 1'
Iwo Serwaciński 1'
Mikołaj Malczewski 1'
Fabian Słabosz 1'
Natan Pałka 1'
Fabian Słabosz 1'
Fabian Słabosz 1'
Fabian Kupczyk 1'
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . II Kolejka
Sobota, 02.08.2014 godz. 17:00
Stadion KS SKRA Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Pniówek Pawłowice Śląskie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . I kolejka
Piątek, 25.07.2014
Skra Częstochowa
1 : 0
BKS Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
Olchem Polontex Jagiellończycy Arko X-lander ERP Studio Lee Cooper Komobex Inel Tyskie MPK Wodociągi Techniserv CIS Garmond Group Stolzle Inel Serwis Arkon Hemar JM BIKE Linex Taurus Kancelaria Doradztwa Polmarkus Dig Świtała Bartex Bierdonka Pro-eko System Kubik Jędryka Idea Logistics ARTO Piekarnia Frank-cars Mediacreate Przedszkole Częstochowa Wiecha ASO kowalski Więcek Szybex DOMTOM Stacherczak Kontur Druk Gazelo Klara Konshurt MultiMetal
I Zespół - III liga - I kolejka
Pniówek Pawłowice Śląskie Szombierki Bytom -:-
Skra Częstochowa BKS Stal Bielsko Biała 1:0
Polonia Łaziska Górne Odra Opole -:-
Ruch Zdzieszowice Polonia Bytom -:-
BBTS Podbeskidzie II Bielsko Biała Górnik II Zabrze -:-
Ruch II Chorzów Sklanik Gracze -:-
Rekord Bielsko Biała Małapanew Ozimek -:-
Piast II Gliwice Grunwald Ruda Śląska -:-
Swornica Czarnowąsy LKS Czaniec -:-
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Górnik Wesoła -:-
I Zespół - III liga - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 1 3 1:0
2 Odra Opole 0 0 0:0
3 Ruch Zdzieszowice 0 0 0:0
4 BBTS Podbeskidzie II Bielsko Biała 0 0 0:0
5 Polonia Bytom 0 0 0:0
6 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 0 0 0:0
7 Sklanik Gracze 0 0 0:0
8 Małapanew Ozimek 0 0 0:0
9 Grunwald Ruda Śląska 0 0 0:0
10 Górnik II Zabrze 0 0 0:0
11 Rekord Bielsko Biała 0 0 0:0
12 Górnik Wesoła 0 0 0:0
13 Polonia Łaziska Górne 0 0 0:0
14 Swornica Czarnowąsy 0 0 0:0
15 Szombierki Bytom 0 0 0:0
16 Ruch II Chorzów 0 0 0:0
17 Pniówek Pawłowice Śląskie 0 0 0:0
18 Piast II Gliwice 0 0 0:0
19 LKS Czaniec 0 0 0:0
20 BKS Stal Bielsko Biała 1 0 0:1
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Mateusz Majsner1
POZOSTAŁE SPOTKANIA
POZOSTAŁE WYNIKI
Junior młodszy A - ŚLJM. XIV Kolejka
Sobota, 21.06.2014
Podbeskidzie Bielsko Biała
3 : 1
Skra Częstochowa
Junior młodszy B - OLJM. XXII Kolejka
Niedziela, 08.06.2014
Skra Częstochowa
3 : 0
Zieloni Żarki
Trampkarz starszy A - ŚLT 2000. XXII Kolejka
Niedziela, 15.06.2014
Skra Częstochowa
0 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Trampkarz młodszy A - ŚLT 2001. XIV Kolejka
Sobota, 21.06.2014
Skra Częstochowa
2 : 0
UKS Raków Częstochowa
Młodzik OLM r.02. XVII Kolejka
Poniedziałek, 23.06.2014
APN Raków Częstochowa
2 : 1
Skra Częstochowa
Orlik A - orlik starszy. XIV Kolejka
Piątek, 13.06.2014
AS Lubliniec
4 : 9
Skra I Częstochowa
Orlik B - orlik młodszy. X Kolejka
Sobota, 14.06.2014
APN IV Raków Częstochowa
3 : 4
Skra II Częstochowa
II Zespół - Klasa Okręgowa - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Płomień Kuźnica Marianowa 0 0 0:0
2 Gmina Kłomnice 0 0 0:0
3 Warta Kamieńskie Młyny 0 0 0:0
4 Mechanik Kochcice 0 0 0:0
5 Śląsk Koszęcin 0 0 0:0
...
12 Skra II Częstochowa 0 0 0:0
Junior młodszy A - ŚLJM - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Rekord Bielsko Biała 14 35 41:13
2 Skra Częstochowa 14 28 36:19
3 Stadion Śląski Chorzów 14 22 31:29
4 Warta Mstów 14 22 26:26
5 Podbeskidzie Bielsko Biała 14 19 26:31
Trampkarz starszy A - ŚLT 2000 - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 MOSiR SP Jastrzębie Zdrój 22 58 86:27
2 APN GKS Tychy 22 55 81:32
3 Rozwój Katowice 22 47 79:28
4 Zagłębie Sosnowiec 22 40 70:36
...
9 Skra Częstochowa 22 22 31:53
Trampkarz młodszy A - ŚLT 2001 - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 27 27:11
2 MKS Żory 14 25 30:14
3 Polonia Bytom 14 25 20:17
4 Stadion Śląski Chorzów 14 23 35:17
5 UKS Raków Częstochowa 14 23 20:15