TERMINARZ - Rocznik 2007 - ŚLM - D1 - III liga śląska / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Pogoń Kamyk Warta Mstów 2019-04-13 13:00 0:5
Ajaks Częstochowa Lelovia Lelów 2019-04-13 13:00 8:3
Skra II Czestochowa Victoria Częstochowa 2019-04-14 13:30 6:1
Znicz Kłobuck Skra III Częstochowa 07 2019-04-17 16:30 1:2
V Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Lelovia Lelów Pogoń Kamyk 2019-04-23 17:00 -:-
Warta Mstów Znicz Kłobuck 2019-04-23 17:00 -:-
Victoria Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-04-24 17:00 -:-
Skra III Częstochowa 07 Skra II Czestochowa 2019-04-23 16:00 -:-
VI Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Lelovia Lelów Victoria Częstochowa 2019-04-27 16:00 -:-
Skra II Czestochowa Warta Mstów 2019-04-28 14:30 -:-
Pogoń Kamyk Znicz Kłobuck 2019-04-30 16:45 -:-
Ajaks Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-04-27 13:00 -:-
VII Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Znicz Kłobuck Skra II Czestochowa 2019-05-04 10:00 -:-
Warta Mstów Ajaks Częstochowa 2019-05-04 14:00 -:-
Victoria Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-05-05 10:00 -:-
Skra III Częstochowa 07 Lelovia Lelów 2019-05-04 12:00 -:-
I kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Olimpia Truskolasy Junior Szarlejka 2018-09-26 17:00 4:0
Znicz Kłobuck Pogoń Kamyk 2018-08-25 10:00 4:0
Oksza Łobodno Orzeł Kiedrzyn 2018-10-02 17:00 0:5
II Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Olimpia Truskolasy Znicz Kłobuck 2018-09-01 10:00 0:11
Pogoń Kamyk Oksza Łobodno 2018-09-25 17:00 10:0
Junior Szarlejka Skra III Częstochowa 07 2018-09-24 17:00 0:10
III Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Junior Szarlejka 2018-09-18 17:00 13:0
Oksza Łobodno Olimpia Truskolasy 2018-09-04 17:30 2:11
Skra III Częstochowa 07 Orzeł Kiedrzyn 2018-09-04 17:30 10:0
IV Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Oksza Łobodno 2018-09-06 16:30 12:0
Junior Szarlejka Orzeł Kiedrzyn 2018-09-08 10:00 1:2
Pogoń Kamyk Skra III Częstochowa 07 2018-09-08 10:00 0:2
V Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Oksza Łobodno Junior Szarlejka 2018-09-15 10:00 1:3
Orzeł Kiedrzyn Pogoń Kamyk 2018-09-15 10:00 0:2
Skra III Częstochowa 07 Olimpia Truskolasy 2018-09-15 14:00 16:1
VI Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Pogoń Kamyk 2018-09-22 10:00 1:7
Olimpia Truskolasy Orzeł Kiedrzyn 2018-09-22 10:00 1:1
Znicz Kłobuck Skra III Częstochowa 07 2018-09-22 10:00 0:4
VII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Orzeł Kiedrzyn Znicz Kłobuck 2018-09-29 10:00 0:6
Pogoń Kamyk Olimpia Truskolasy 2018-09-29 10:00 3:2
Skra III Częstochowa 07 Oksza Łobodno 2018-09-29 14:00 3:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Olimpia Truskolasy 2018-10-06 10:00 0:8
Pogoń Kamyk Znicz Kłobuck 2018-10-06 10:00 3:1
Orzeł Kiedrzyn Oksza Łobodno 2018-10-06 10:00 6:1
IX Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Olimpia Truskolasy 2018-10-10 16:30 4:0
Oksza Łobodno Pogoń Kamyk 2018-10-09 16:30 3:0
Skra III Częstochowa 07 Junior Szarlejka 2018-10-09 16:00 11:0
X Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Znicz Kłobuck 2018-10-13 10:00 0:7
Olimpia Truskolasy Oksza Łobodno 2018-10-13 10:00 16:0
Orzeł Kiedrzyn Skra III Częstochowa 07 2018-10-13 10:00 0:6
XI Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Orzeł Kiedrzyn Junior Szarlejka 2018-10-20 10:00 1:2
Oksza Łobodno Znicz Kłobuck 2018-10-20 10:00 0:8
Skra III Częstochowa 07 Pogoń Kamyk 2018-10-20 10:00 3:2
XII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Oksza Łobodno 2018-10-27 10:00 4:0
Pogoń Kamyk Orzeł Kiedrzyn 2018-10-27 10:00 10:0
Olimpia Truskolasy Skra III Częstochowa 07 2018-10-27 10:00 2:10
XIII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Pogoń Kamyk Junior Szarlejka 2018-10-23 16:00 5:0
Orzeł Kiedrzyn Olimpia Truskolasy 2018-11-03 10:00 1:0
Skra III Częstochowa 07 Znicz Kłobuck 2018-11-03 12:00 0:3
XIV Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Orzeł Kiedrzyn 2018-11-10 10:00 2:0
Olimpia Truskolasy Pogoń Kamyk 2018-11-10 10:00 3:3
Oksza Łobodno Skra III Częstochowa 07 2018-11-10 10:00 0:18
I Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Lelovia Lelów Warta Mstów 2019-03-23 11:00 0:2
Ajaks Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-03-23 13:00 5:1
Skra II Czestochowa Pogoń Kamyk 2019-03-24 14:00 7:0
Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-03-24 10:00 4:2
II Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Skra II Czestochowa Ajaks Częstochowa 2019-03-30 10:00 4:2
Znicz Kłobuck Lelovia Lelów 2019-03-30 12:30 1:1
Warta Mstów Victoria Częstochowa 2019-04-03 17:00 5:2
Pogoń Kamyk Skra III Częstochowa 07 2019-03-30 13:00 3:1
III Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Lelovia Lelów Skra II Czestochowa 2019-04-06 16:00 1:3
Victoria Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-04-07 10:00 4:0
Ajaks Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-04-07 11:30 7:0
Skra III Częstochowa 07 Warta Mstów 2019-04-06 10:00 0:2
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXIX Kolejka
Sobota, 20.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Resovia Rzeszów
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXVIII Kolejka
Sobota, 13.04.2019
ROW 1964 Rybnik
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
KIK Allegro Michaś Decathlon Forma MURAX Kserograf Limpol 4sport.pl Midex Stacherczak Emantia Bartex Polmarkus Inel Serwis Universal24 Kubik Jędryka Radio_Fon Częstochowa Radio Jura Bombka MB Medica Kontur Druk Partner Nadwozia MPK SERVECOM ARTO Piekarnia Linex Manager Art bonsai System_info_czewa TeleTorty Immuno Lab Foto Rek VITABRI
XXIX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Rozwój Katowice Górnik Łęczna -:-
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -:-
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -:-
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo -:-
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik -:-
Radomiak Radom Elana Toruń -:-
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -:-
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -:-
Skra Częstochowa Resovia Rzeszów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 28 51 57:21
2 Widzew Łódź 28 49 41:22
3 Olimpia Grudziądz 28 47 56:37
4 Elana Toruń 28 47 41:27
...
9 Skra Częstochowa 28 39 27:37
...
15 Gryf Wejherowo 28 30 36:52
16 ROW 1964 Rybnik 28 29 23:32
17 Ruch Chorzów 28 28 32:36
18 Rozwój Katowice 28 27 30:43
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń6
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019 godz. 17:30
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXI Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Stadion Śląski Chorzów
3 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 21 47 55:25
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
5 Skra Częstochowa 21 35 38:28
...
16 Zapora Wapienica 21 1 13:148
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12