TERMINARZ - Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - III liga śląska / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Znicz Kłobuck Skra III Częstochowa 07 2019-04-17 16:30 2:1
Pogoń Kamyk Warta Mstów 2019-04-13 13:00 0:5
Ajaks Częstochowa Lelovia Lelów 2019-04-13 13:00 8:3
Skra II Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2019-04-14 13:30 6:1
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Lelovia Lelów Pogoń Kamyk 2019-04-23 17:00 -:-
Warta Mstów Znicz Kłobuck 2019-04-23 17:00 -:-
KOS Victoria Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-04-24 17:00 -:-
Skra III Częstochowa 07 Skra II Częstochowa 2019-04-23 16:00 -:-
VI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Ajaks Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-04-27 13:00 -:-
Lelovia Lelów KOS Victoria Częstochowa 2019-04-27 16:00 -:-
Pogoń Kamyk Znicz Kłobuck 2019-04-30 16:45 -:-
Skra II Częstochowa Warta Mstów 2019-04-28 14:30 -:-
VII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Skra III Częstochowa 07 Lelovia Lelów 2019-05-04 12:00 -:-
Warta Mstów Ajaks Częstochowa 2019-05-04 14:00 -:-
KOS Victoria Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-05-05 10:00 -:-
Znicz Kłobuck Skra II Częstochowa 2019-05-04 10:00 -:-
I kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia AS Lubliniec 2018-08-25 10:00 3:3
KOS Victoria Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-08-25 10:00 2:3
Skra II Częstochowa Lelovia Lelów 2018-08-25 10:00 2:1
II Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów Stradom Częstochowa 2018-09-01 10:00 5:0
AS Lubliniec KOS Victoria Częstochowa 2018-09-01 10:00 6:0
MOSiR Myszków Orlik Blachownia 2018-09-01 10:00 1:1
III Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa AS Lubliniec 2018-09-04 17:30 0:4
KOS Victoria Częstochowa MOSiR Myszków 2018-09-04 17:30 4:0
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2018-09-04 17:30 0:7
IV Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów AS Lubliniec 2018-09-08 10:00 2:3
MOSiR Myszków Stradom Częstochowa 2018-09-08 10:00 2:0
Skra II Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2018-09-09 14:30 4:1
V Kolejka / Runda jesienna
AS Lubliniec MOSiR Myszków 2018-09-14 18:00 3:1
Orlik Blachownia Lelovia Lelów 2018-09-15 10:00 4:3
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-16 10:00 0:10
VII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Lelovia Lelów 2018-09-29 09:00 2:6
Stradom Częstochowa Orlik Blachownia 2018-09-29 10:00 3:4
MOSiR Myszków Skra II Częstochowa 2018-09-29 10:00 1:6
VIII Kolejka / Runda jesienna
AS Lubliniec Orlik Blachownia 2018-10-06 10:00 6:1
Stradom Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2018-10-06 10:00 1:2
Lelovia Lelów Skra II Częstochowa 2018-10-06 10:00 0:4
IX Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Lelovia Lelów 2018-10-09 16:30 3:1
KOS Victoria Częstochowa AS Lubliniec 2018-10-09 16:30 0:3
Orlik Blachownia MOSiR Myszków 2018-10-09 16:30 3:0
X Kolejka / Runda jesienna
MOSiR Myszków KOS Victoria Częstochowa 2018-10-13 10:00 1:3
AS Lubliniec Stradom Częstochowa 2018-10-13 10:00 4:0
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-10-13 09:30 2:0
XI Kolejka / Runda jesienna
AS Lubliniec Lelovia Lelów 2018-10-20 09:00 4:1
Stradom Częstochowa MOSiR Myszków 2018-10-20 10:00 7:1
KOS Victoria Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-10-20 09:00 0:0
VI Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów MOSiR Myszków 2018-09-22 10:00 5:0
Orlik Blachownia KOS Victoria Częstochowa 2018-09-29 10:00 5:1
Skra II Częstochowa AS Lubliniec 2018-09-23 10:00 0:1
XII Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów Orlik Blachownia 2018-10-27 10:00 1:5
MOSiR Myszków AS Lubliniec 2018-10-27 10:00 2:4
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-10-27 14:30 2:0
XIII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Orlik Blachownia 2018-11-03 09:00 4:3
MOSiR Myszków Lelovia Lelów 2018-11-03 10:00 1:3
AS Lubliniec Skra II Częstochowa 2018-11-03 09:00 0:0
XIV Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów KOS Victoria Częstochowa 2018-11-10 10:00 4:1
Orlik Blachownia Stradom Częstochowa 2018-11-10 10:00 3:4
Skra II Częstochowa MOSiR Myszków 2018-11-11 14:30 3:0
I Kolejka / Runda wiosenna
Lelovia Lelów Warta Mstów 2019-03-23 11:00 0:2
KOS Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-03-24 10:00 4:2
Ajaks Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-03-23 11:00 5:1
Skra II Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-03-24 14:00 7:0
II Kolejka / Runda wiosenna
Znicz Kłobuck Lelovia Lelów 2019-03-30 12:30 1:1
Pogoń Kamyk Skra III Częstochowa 07 2019-03-30 13:00 3:1
Warta Mstów KOS Victoria Częstochowa 2019-04-03 17:00 5:2
Skra II Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-03-30 10:00 4:2
III Kolejka / Runda wiosenna
Skra III Częstochowa 07 Warta Mstów 2019-04-06 10:00 0:2
KOS Victoria Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-04-07 10:00 4:0
Ajaks Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-03-07 11:00 7:0
Lelovia Lelów Skra II Częstochowa 2019-04-06 16:00 1:3
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXIX Kolejka
Sobota, 20.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Resovia Rzeszów
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXVIII Kolejka
Sobota, 13.04.2019
ROW 1964 Rybnik
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Kontur Druk Jędryka Foto Rek Linex bonsai ARTO Piekarnia Bombka KIK System_info_czewa MB Medica Partner Nadwozia Radio_Fon Forma SERVECOM Manager Art 4sport.pl Radio Jura Kubik Limpol Kserograf MURAX Częstochowa VITABRI Immuno Lab Inel Serwis Decathlon Polmarkus MPK Stacherczak Michaś Allegro Midex Bartex TeleTorty Emantia Universal24
XXIX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Rozwój Katowice Górnik Łęczna 0:1
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -:-
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -:-
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo -:-
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik -:-
Radomiak Radom Elana Toruń -:-
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -:-
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -:-
Skra Częstochowa Resovia Rzeszów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 28 51 57:21
2 Widzew Łódź 28 49 41:22
3 Olimpia Grudziądz 28 47 56:37
4 Elana Toruń 28 47 41:27
...
9 Skra Częstochowa 28 39 27:37
...
15 Gryf Wejherowo 28 30 36:52
16 ROW 1964 Rybnik 28 29 23:32
17 Ruch Chorzów 28 28 32:36
18 Rozwój Katowice 29 27 30:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń6
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 21 1 13:148
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12