Sztab szkoleniowy

Paweł Ściebura

Funkcja: Pierwszy trener - Seniorzy II Liga
Telefon: xxx xxx xxx

Jacek Rokosa

Funkcja: Asystent trenera I drużyny seniorów - II liga PZPN
Telefon: xxx-xxx-xxx

Grzegorz Świtała

Funkcja: Trener bramkarzy I drużyny seniorów - II liga PZPN
Telefon: 609 604 040

Łukasz Pietrasiński

Funkcja: Kierownik I drużyny seniorów - II liga PZPN
Telefon: 602 578 278

Musiał Tomasz

Funkcja: Trener koordynator drużyn młodzieżowych
Telefon: 601 093 298

Tomasz Szymczak

Funkcja: Trener - Śląska Liga Juniorów Starszych r. 00/01 - A 1 - I liga wojewódzka
Telefon: 603 522 909

Robert Siuda

Funkcja: Trener - Śląska Liga Juniorów Młodszych r. 01/02 - B 1 - II liga wojewódzka, Śląska Liga Trampkarzy Starszych r.2003 - C 1 - II liga wojewódzka
Telefon: 661 541 756

Piotr Bański

Funkcja: Trener - Śląska Liga Trampkarz Młodszy r. 2004 - C 2 - II liga wojewódzka, Śląska Liga Młodzik Młodszy r.2006 - D 2 - II liga wojewódzka
Telefon:

Krzysztof Napora

Funkcja: Asystent trenera - Śląska Liga Trampkarzy Młodszych r. 2004 - C 2 - II liga wojewódzka
Telefon: xxx xxx xxx

Paweł Rycharski

Funkcja: Trener - Śląska Liga Młodzików Starszych r.2005 - D 1 - III liga wojewódzka
Telefon: 535 002 223

Mariusz Czok

Funkcja: Trener - Liga Orlików Starszych r.2007 - E 1 - Klasa okręgowa
Telefon: 883 129 925

Bartłomiej Rorat

Funkcja: Asystent trenera - Liga Orlików Starszych r.2007 - E 1 - Klasa okręgowa
Telefon: xxx xxx xxx

Michał Jelonek

Funkcja: Trener - Liga Orlików Młodszych r.2008 - E 2 - Klasa okręgowa, Żak Młodszy r. 2010 - F 2 - Klasa Okręgowa
Telefon: 509 893 116

Karol Pikoń

Funkcja: Asystent trener - Liga Orlik Młodszy r.2008 - E 2 - Klasa okręgowa, asystent trenera Liga Młodzik Młodszy r.2006 - D 2 - II liga wojewódzka
Telefon: 530 534 626

Patryk Mrugacz

Funkcja: Trener - Żak Starszy r. 2009 - F 1 - Klasa Okręgowa
Telefon: 724 740 212

Mateusz Kulig

Funkcja: Trener - Żak Młodszy r. 2010 - F 2 - Klasa Okręgowa
Telefon: 693 298 634

Wojciech Ślęzański

Funkcja: Trener - Skrzat r. 2011, asytent trenera Żak Starszy r. 2009 - F 1 - Klasa Okręgowa
Telefon: 880 006 643

Dominik Goliński

Funkcja: Trener - Skrzat r. 2012
Telefon: 731 180 289

Marek Szyduk

Funkcja: Asystent trenera - Skrzat r. 2012
Telefon: xxx xxx xxx

Dawid Melanowicz

Funkcja: Trener - Skrzat r. 2013
Telefon: 607 995 727

Anna Osiewacz

Funkcja: Asystent trenera - Skrzat r. 2013
Telefon: xxx xxx xxx

Sławomir Ogłaza

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 793 787 587

Dawid Niedbała

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 795 020 806

Magda Świerdza

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 783 518 721

Karol Tomczyk

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 790 354 504

Grzegorz Świtała

Funkcja: Trener bramkarzy, koordynator ds. szkolenia bramkarzy
Telefon: 609 604 040

Przemysław Woldan

Funkcja: Trener bramkarzy grup młodzieżowych
Telefon: xxx xxx xxx

Kamil Strzelczyk

Funkcja: Trener bramkarzy grup młodzieżowych
Telefon: xxx xxx xxx

Jacek Rokosa

Funkcja: Trener przygotowania motorycznego drużyn młodzieżowych
Telefon: 667 303 993

Radosław Hryniewicki

Funkcja: Trener przygotowania motorycznego drużyn młodzieżowych
Telefon: 530 311 774
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXII Kolejka
Sobota, 02.03.2019 godz. 00:00
Stadion Skra Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Olimpia Grudziądz
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XX! Kolejka
Sobota, 01.12.2018
Skra Częstochowa
1 : 0
GKS Bełchatów
SPONSORZY KLUBU
Bartex Kserograf Partner Nadwozia Polmarkus Jędryka Inel Serwis Manager Art Radio Jura Michaś Universal24 4sport.pl Częstochowa TeleTorty MB Medica Foto Rek ARTO Piekarnia VITABRI Stolzle Kubik Kontur Druk Bombka MPK Stacherczak Le Cidre Allegro Emantia Linex Immuno Lab Decathlon System_info_czewa Midex KIK Forma SERVECOM bonsai Radio_Fon Limpol
XXII Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz -:-
Górnik Łęczna Resovia Rzeszów -:-
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń -:-
Gryf Wejherowo Widzew Łódź -:-
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard -:-
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -:-
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -:-
Olimpia Elbląg Radomiak Radom -:-
GKS Bełchatów Ruch Chorzów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 21 41 48:15
2 Widzew Łódź 20 39 34:16
3 Elana Toruń 21 36 32:19
4 GKS Bełchatów 21 34 24:13
...
9 Skra Częstochowa 21 28 16:25
...
15 Rozwój Katowice 21 21 22:35
16 Siarka Tarnobrzeg 20 21 17:30
17 ROW 1964 Rybnik 20 18 17:27
18 Olimpia Elbląg 19 17 14:27
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak7
2Michał Kieca3
3Piotr Nocoń2
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. II Kolejka
Sobota, 01.09.2018 godz. 00:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
Skra Częstochowa
0 : 0
BTS Rekord Bielsko Biała
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 15.11.2018
Skra Częstochowa
1 : 5
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
2 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
3 Rozwój Katowice 15 31 33:17
...
4 Skra Częstochowa 15 28 28:12
...
16 Zapora Wapienica 15 0 5:114
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Zagłębie Sosnowiec S.A. 14 32 37:12
2 Gwarek Zabrze 14 26 29:21
3 Raków Częstochowa S.A. 14 25 34:16
...
6 Skra Częstochowa 14 19 18:17
...
8 KOS Victoria Częstochowa 14 1 5:81