TERMINARZ - I Zespół - III liga / Sezon 2017/2018 - III liga PZPN
XVIII Kolejka / Wiosenna - aktualnie rozgrywana
Ruch Zdzieszowice Falubaz Zielona Góra 2018-03-10 00:00 -:-
Pniówek Pawłowice Śl. Gwarek Tarnowskie Góry 2018-03-10 00:00 -:-
Górnik II Zabrze Piast Żmigród 2018-03-10 00:00 -:-
Lechia Dzierżoniów Zagłębie II Lubin 2018-03-10 00:00 -:-
Ślęza Wrocław Stal Brzeg 2018-03-10 00:00 -:-
KS Polkowice Unia Turza Śląska 2018-03-10 00:00 -:-
Rekord Bielsko Biała Stilon Gorzów 2018-03-10 00:00 -:-
Stal Bielsko Biała Polonia Głubczyce 2018-03-10 00:00 -:-
Miedź II Legnica Skra Częstochowa 2018-03-10 00:00 -:-
I Kolejka / Jesienna
Falubaz Zielona Góra Ruch Zdzieszowice 2017-08-05 17:00 1:0
Gwarek Tarnowskie Góry Pniówek Pawłowice Śl. 2017-08-05 17:00 1:1
Piast Żmigród Górnik II Zabrze 2017-08-05 17:00 1:3
Zagłębie II Lubin Lechia Dzierżoniów 2017-08-06 12:00 2:1
Stal Brzeg Ślęza Wrocław 2017-08-05 17:00 6:0
Unia Turza Śląska KS Polkowice 2017-08-06 17:00 1:3
Stilon Gorzów Rekord Bielsko Biała 2017-08-06 17:00 1:3
Polonia Głubczyce Stal Bielsko Biała 2017-08-05 17:00 1:2
Skra Częstochowa Miedź II Legnica 2017-08-05 17:00 4:0
II Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Stal Bielsko Biała 2017-08-12 17:00 0:1
Miedź II Legnica Polonia Głubczyce 2017-08-12 15:00 2:0
KS Polkowice Stilon Gorzów 2017-08-12 18:00 4:2
Stal Brzeg Unia Turza Śląska 2017-08-12 17:00 2:0
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2017-08-12 17:00 1:0
Górnik II Zabrze Zagłębie II Lubin 2017-08-12 17:00 3:0
Pniówek Pawłowice Śl. Piast Żmigród 2017-08-12 17:00 1:0
Falubaz Zielona Góra Gwarek Tarnowskie Góry 2017-08-12 16:00 1:1
Rekord Bielsko Biała Skra Częstochowa 2017-08-12 17:00 0:0
III Kolejka / Jesienna
Gwarek Tarnowskie Góry Ruch Zdzieszowice 2017-08-15 17:00 0:2
Piast Żmigród Falubaz Zielona Góra 2017-08-15 17:00 3:0
Zagłębie II Lubin Pniówek Pawłowice Śl. 2017-08-15 17:00 3:1
Górnik II Zabrze Ślęza Wrocław 2017-08-15 17:00 0:2
Unia Turza Śląska Lechia Dzierżoniów 2017-08-15 17:00 1:2
Stilon Gorzów Stal Brzeg 2017-08-15 17:00 3:2
Polonia Głubczyce Rekord Bielsko Biała 2017-08-15 17:00 1:2
Stal Bielsko Biała Miedź II Legnica 2017-08-15 17:00 2:0
Skra Częstochowa KS Polkowice 2017-08-15 18:00 3:2
IV Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Miedź II Legnica 2017-08-19 17:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Stal Bielsko Biała 2017-08-19 17:00 1:0
KS Polkowice Polonia Głubczyce 2017-08-19 18:00 3:1
Lechia Dzierżoniów Stilon Gorzów 2017-08-19 17:00 1:2
Górnik II Zabrze Unia Turza Śląska 2017-08-19 17:00 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. Ślęza Wrocław 2017-08-19 17:00 3:3
Falubaz Zielona Góra Zagłębie II Lubin 2017-08-19 17:00 0:1
Gwarek Tarnowskie Góry Piast Żmigród 2017-08-19 17:00 2:0
Stal Brzeg Skra Częstochowa 2017-08-19 14:00 1:0
V Kolejka / Jesienna
Piast Żmigród Ruch Zdzieszowice 2017-08-26 17:00 1:0
Zagłębie II Lubin Gwarek Tarnowskie Góry 2017-08-26 17:00 1:2
Ślęza Wrocław Falubaz Zielona Góra 2017-08-26 17:00 6:2
Unia Turza Śląska Pniówek Pawłowice Śl. 2017-08-27 17:00 0:1
Stilon Gorzów Górnik II Zabrze 2017-08-26 17:00 4:2
Polonia Głubczyce Stal Brzeg 2017-08-26 17:00 2:4
Stal Bielsko Biała KS Polkowice 2017-08-26 17:00 0:1
Miedź II Legnica Rekord Bielsko Biała 2017-08-26 15:00 2:1
Skra Częstochowa Lechia Dzierżoniów 2017-08-26 18:00 3:1
VI Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Rekord Bielsko Biała 2017-09-02 16:00 2:2
KS Polkowice Miedź II Legnica 2017-09-02 17:00 2:0
Stal Brzeg Stal Bielsko Biała 2017-09-02 16:00 2:1
Lechia Dzierżoniów Polonia Głubczyce 2017-09-02 16:00 4:1
Pniówek Pawłowice Śl. Stilon Gorzów 2017-09-02 16:00 1:1
Falubaz Zielona Góra Unia Turza Śląska 2017-09-02 16:00 1:3
Gwarek Tarnowskie Góry Ślęza Wrocław 2017-09-02 16:00 3:0
Piast Żmigród Zagłębie II Lubin 2017-09-13 17:00 1:1
Skra Częstochowa Górnik II Zabrze 2017-08-31 18:00 5:1
VII Kolejka / Jesienna
Zagłębie II Lubin Ruch Zdzieszowice 2017-09-09 16:00 1:1
Ślęza Wrocław Piast Żmigród 2017-09-09 16:00 0:4
Unia Turza Śląska Gwarek Tarnowskie Góry 2017-09-10 16:00 2:2
Stilon Gorzów Falubaz Zielona Góra 2017-09-09 16:00 1:1
Polonia Głubczyce Górnik II Zabrze 2017-09-09 16:00 0:1
Stal Bielsko Biała Lechia Dzierżoniów 2017-09-09 16:00 2:1
Miedź II Legnica Stal Brzeg 2017-09-09 15:00 1:2
Rekord Bielsko Biała KS Polkowice 2017-09-09 16:00 1:1
Skra Częstochowa Pniówek Pawłowice Śl. 2017-09-09 18:00 1:0
VIII Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice KS Polkowice 2017-09-16 16:00 1:1
Stal Brzeg Rekord Bielsko Biała 2017-09-16 14:00 3:2
Lechia Dzierżoniów Miedź II Legnica 2017-09-16 16:30 1:1
Górnik II Zabrze Stal Bielsko Biała 2017-09-17 13:00 3:0
Pniówek Pawłowice Śl. Polonia Głubczyce 2017-09-16 16:00 0:2
Gwarek Tarnowskie Góry Stilon Gorzów 2017-09-16 16:00 1:0
Piast Żmigród Unia Turza Śląska 2017-09-16 16:00 2:3
Zagłębie II Lubin Ślęza Wrocław 2017-09-16 12:00 0:2
Falubaz Zielona Góra Skra Częstochowa 2017-09-16 16:00 0:0
IX Kolejka / Jesienna
Ślęza Wrocław Ruch Zdzieszowice 2017-09-24 12:00 3:2
Unia Turza Śląska Zagłębie II Lubin 2017-10-25 17:30 4:2
Stilon Gorzów Piast Żmigród 2017-09-23 16:00 6:3
Polonia Głubczyce Falubaz Zielona Góra 2017-09-23 13:00 1:5
Stal Bielsko Biała Pniówek Pawłowice Śl. 2017-10-11 18:00 3:0
Miedź II Legnica Górnik II Zabrze 2017-09-24 13:00 3:2
Rekord Bielsko Biała Lechia Dzierżoniów 2017-10-18 17:00 1:2
KS Polkowice Stal Brzeg 2017-09-23 17:00 3:2
Skra Częstochowa Gwarek Tarnowskie Góry 2017-10-18 18:00 0:0
X Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Stal Brzeg 2017-09-30 16:00 1:0
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2017-09-30 16:00 1:0
Górnik II Zabrze Rekord Bielsko Biała 2017-10-01 13:00 1:2
Pniówek Pawłowice Śl. Miedź II Legnica 2017-09-30 16:00 3:2
Falubaz Zielona Góra Stal Bielsko Biała 2017-09-30 16:00 2:2
Gwarek Tarnowskie Góry Polonia Głubczyce 2017-09-30 16:00 2:0
Zagłębie II Lubin Stilon Gorzów 2017-10-01 12:00 0:1
Ślęza Wrocław Unia Turza Śląska 2017-09-30 16:00 3:0
Piast Żmigród Skra Częstochowa 2017-09-30 16:00 0:1
XI Kolejka / Jesienna
Unia Turza Śląska Ruch Zdzieszowice 2017-10-08 15:00 1:1
Stilon Gorzów Ślęza Wrocław 2017-10-07 15:00 1:2
Polonia Głubczyce Piast Żmigród 2017-10-07 13:00 2:1
Stal Bielsko Biała Gwarek Tarnowskie Góry 2017-10-07 15:00 2:3
Miedź II Legnica Falubaz Zielona Góra 2017-10-07 15:00 0:2
Rekord Bielsko Biała Pniówek Pawłowice Śl. 2017-10-07 13:00 1:4
KS Polkowice Górnik II Zabrze 2017-10-07 16:00 1:6
Stal Brzeg Lechia Dzierżoniów 2017-10-07 15:00 3:1
Skra Częstochowa Zagłębie II Lubin 2017-10-07 17:00 1:0
XII Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Lechia Dzierżoniów 2017-10-14 15:00 3:4
Górnik II Zabrze Stal Brzeg 2017-10-15 13:00 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. KS Polkowice 2017-10-14 15:00 1:1
Falubaz Zielona Góra Rekord Bielsko Biała 2017-10-14 13:00 1:1
Gwarek Tarnowskie Góry Miedź II Legnica 2017-10-14 15:00 2:0
Piast Żmigród Stal Bielsko Biała 2017-10-14 15:00 0:0
Zagłębie II Lubin Polonia Głubczyce 2017-10-14 13:00 7:2
Unia Turza Śląska Stilon Gorzów 2017-10-15 15:00 1:1
Ślęza Wrocław Skra Częstochowa 2017-10-14 13:00 1:1
XIII Kolejka / Jesienna
Stilon Gorzów Ruch Zdzieszowice 2017-10-21 15:00 4:1
Polonia Głubczyce Ślęza Wrocław 2017-10-21 15:00 2:5
Stal Bielsko Biała Zagłębie II Lubin 2017-10-21 13:00 2:0
Miedź II Legnica Piast Żmigród 2017-10-22 13:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Gwarek Tarnowskie Góry 2017-10-21 15:00 2:3
KS Polkowice Falubaz Zielona Góra 2017-10-21 16:00 3:0
Stal Brzeg Pniówek Pawłowice Śl. 2017-10-21 15:00 5:2
Lechia Dzierżoniów Górnik II Zabrze 2017-10-21 15:30 3:0
Skra Częstochowa Unia Turza Śląska 2017-10-21 17:00 1:0
XIV Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Górnik II Zabrze 2017-10-28 14:00 3:3
Pniówek Pawłowice Śl. Lechia Dzierżoniów 2017-10-28 14:00 0:2
Falubaz Zielona Góra Stal Brzeg 2017-10-28 13:00 1:4
Gwarek Tarnowskie Góry KS Polkowice 2017-10-28 14:00 1:2
Piast Żmigród Rekord Bielsko Biała 2017-10-28 14:00 1:3
Zagłębie II Lubin Miedź II Legnica 2017-10-28 14:00 1:3
Ślęza Wrocław Stal Bielsko Biała 2017-10-29 14:00 2:0
Unia Turza Śląska Polonia Głubczyce 2017-10-29 14:00 -:-
Stilon Gorzów Skra Częstochowa 2017-10-28 14:00 0:0
XV Kolejka / Jesienna
Polonia Głubczyce Stilon Gorzów 2017-11-04 14:00 1:4
Stal Bielsko Biała Unia Turza Śląska 2017-11-04 14:00 2:0
Miedź II Legnica Ślęza Wrocław 2017-11-04 13:00 1:1
Rekord Bielsko Biała Zagłębie II Lubin 2017-11-04 14:00 6:2
KS Polkowice Piast Żmigród 2017-11-04 16:00 0:1
Stal Brzeg Gwarek Tarnowskie Góry 2017-11-04 14:00 4:2
Lechia Dzierżoniów Falubaz Zielona Góra 2017-11-04 14:00 1:1
Górnik II Zabrze Pniówek Pawłowice Śl. 2017-11-05 13:00 1:2
Skra Częstochowa Ruch Zdzieszowice 2017-11-04 17:00 3:0
XVI Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Pniówek Pawłowice Śl. 2017-11-11 14:00 3:1
Falubaz Zielona Góra Górnik II Zabrze 2017-11-11 14:00 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Lechia Dzierżoniów 2017-11-11 14:00 2:1
Piast Żmigród Stal Brzeg 2017-11-11 14:00 2:1
Zagłębie II Lubin KS Polkowice 2017-11-11 13:00 2:0
Ślęza Wrocław Rekord Bielsko Biała 2017-11-11 13:00 3:0
Unia Turza Śląska Miedź II Legnica 2017-11-11 14:00 3:0
Stilon Gorzów Stal Bielsko Biała 2017-11-11 14:00 4:1
Skra Częstochowa Polonia Głubczyce 2017-11-11 16:00 1:0
XVII Kolejka / Jesienna
Polonia Głubczyce Ruch Zdzieszowice 2017-11-18 14:00 1:5
Miedź II Legnica Stilon Gorzów 2017-11-18 15:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Unia Turza Śląska 2017-11-18 14:00 1:2
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2017-11-18 16:00 2:3
Stal Brzeg Zagłębie II Lubin 2017-11-19 14:00 1:2
Lechia Dzierżoniów Piast Żmigród 2017-11-18 13:30 1:2
Górnik II Zabrze Gwarek Tarnowskie Góry 2017-11-19 13:00 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. Falubaz Zielona Góra 2017-11-18 14:00 2:1
Stal Bielsko Biała Skra Częstochowa 2017-11-19 13:00 0:0
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XVIII Kolejka
Sobota, 10.03.2018 godz. 00:00
Stadion Miedź II Legnica Legnica ul. Orła Białego 1
Miedź II Legnica
vs
Skra Częstochowa
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XVII Kolejka
Niedziela, 19.11.2017
Stal Bielsko Biała
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Linex Decathlon MPK Bombka ARTO Piekarnia System_info_czewa Radio_Fon sgp Michaś Polmarkus KIK 4sport.pl Kubik Inel Serwis bonsai Jędryka Radio Jura TeleTorty Stacherczak Kontur Druk Stolzle PKS Częstochowa Częstochowa VIP Cathering Partner Nadwozia Bartex
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 17 36 24:6
2 Stal Brzeg 17 33 43:26
3 Ślęza Wrocław 17 33 36:28
4 Gwarek Tarnowskie Góry 17 31 28:21
5 Stilon Gorzów 17 28 36:26
6 KS Polkowice 17 27 29:26
7 Lechia Dzierżoniów 17 26 28:24
8 Górnik II Zabrze 17 25 36:31
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin8
2Piotr Mastalerz3
2Dawid Niedbała3
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. X Kolejka
Czwartek, 16.11.2017
Skra Częstochowa
1 : 0
MKS Myszków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 18.11.2017
Skra Częstochowa
0 : 2
Piast Gliwice
Rocznik 2002 - ŚLT C1 - II liga śląska - KONIEC. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 12.11.2017
Gol Bieruń
0 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 05.11.2017
MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - III liga śląska. X Kolejka
Czwartek, 09.11.2017
MOSiR Myszków
2 : 2
Skra II Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 04.11.2017
Skra I Częstochowa
1 : 1
Raków Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. XIV Kolejka
Piątek, 03.11.2017
Skra Częstochowa
14 : 3
Lot I Konopiska
Rocznik 2008 - ORLIK ST. III - E1. XIV Kolejka
Piątek, 03.11.2017
Sokół Olsztyn
4 : 3
Skra III Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 12 33 131:9
2 Raków Częstochowa 12 30 123:11
3 MKS Myszków 12 29 57:12
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Piast Gliwice 14 37 44:18
2 GKS Gieksa Katowice 14 35 56:18
3 Górnik Zabrze S.A. 14 23 31:20
...
5 Skra Częstochowa 14 18 15:22
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Podbeskidzie Bielsko Biała 14 29 30:20
2 Zagłębie Sosnowiec 14 27 20:10
3 Górnik Zabrze 14 23 22:15
...
8 Skra Częstochowa 14 3 7:39