TERMINARZ - I Zespół - II liga PZPN / Sezon 2018/2019 - II liga PZPN
I Kolejka / Jesienna
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna 2018-07-21 17:00 2:2
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola 2018-07-20 18:00 0:1
Resovia Rzeszów Znicz Pruszków 2018-07-21 17:30 1:3
Elana Toruń Rozwój Katowice 2018-07-22 15:00 2:2
Widzew Łódź Olimpia Elbląg 2018-07-21 19:10 1:0
Błękitni Stargard Olimpia Grudziądz 2018-07-21 16:00 1:2
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów 2018-07-21 17:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg Ruch Chorzów 2018-07-21 17:00 1:0
Radomiak Radom Skra Częstochowa 2018-07-21 18:00 1:0
II Kolejka / Jesienna
Ruch Chorzów Radomiak Radom 2018-07-28 18:00 0:2
GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg 2018-07-28 19:00 2:0
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 2018-07-28 18:00 2:0
Olimpia Elbląg Błękitni Stargard 2018-07-29 18:00 0:1
Rozwój Katowice Widzew Łódź 2018-07-28 17:00 0:4
Znicz Pruszków Elana Toruń 2018-07-28 18:00 0:2
Stal Stalowa Wola Resovia Rzeszów 2018-07-28 17:00 2:1
Gryf Wejherowo ROW 1964 Rybnik 2018-07-28 17:00 1:0
Górnik Łęczna Skra Częstochowa 2018-07-28 20:00 2:1
III Kolejka / Jesienna
ROW 1964 Rybnik Górnik Łęczna 2018-08-03 18:00 1:2
Resovia Rzeszów Gryf Wejherowo 2018-08-04 17:00 1:1
Elana Toruń Stal Stalowa Wola 2018-08-04 17:00 2:1
Widzew Łódź Znicz Pruszków 2018-08-04 19:10 1:1
Błękitni Stargard Rozwój Katowice 2018-08-04 16:00 1:1
Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg 2018-08-04 17:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Grudziądz 2018-08-04 17:00 1:0
Radomiak Radom GKS Bełchatów 2018-08-04 18:00 1:1
Ruch Chorzów Skra Częstochowa 2018-08-04 18:00 4:0
IV Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Ruch Chorzów 2018-08-11 20:00 5:1
Olimpia Grudziądz Radomiak Radom 2018-08-11 18:00 1:0
Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg 2018-08-12 19:45 0:2
Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 2018-08-11 17:00 2:2
Znicz Pruszków Błękitni Stargard 2018-08-11 18:00 1:2
Stal Stalowa Wola Widzew Łódź 2018-08-11 17:00 3:0
Gryf Wejherowo Elana Toruń 2018-08-12 18:00 3:1
ROW 1964 Rybnik Resovia Rzeszów 2018-08-11 17:00 2:1
GKS Bełchatów Skra Częstochowa 2018-08-11 19:00 3:0
V Kolejka / Jesienna
Resovia Rzeszów Górnik Łęczna 2018-08-18 12:00 2:2
Elana Toruń ROW 1964 Rybnik 2018-08-18 17:00 3:0
Widzew Łódź Gryf Wejherowo 2018-08-18 19:10 3:1
Błękitni Stargard Stal Stalowa Wola 2018-08-18 16:00 1:0
Pogoń Siedlce Znicz Pruszków 2018-08-18 17:00 0:3
Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice 2018-08-18 17:00 1:0
Radomiak Radom Olimpia Elbląg 2018-08-18 18:00 5:0
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 2018-08-17 19:20 2:2
Olimpia Grudziądz Skra Częstochowa 2018-08-17 19:00 4:0
VI Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna GKS Bełchatów 2018-08-22 18:00 1:1
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 2018-08-22 18:00 0:0
Rozwój Katowice Radomiak Radom 2018-08-22 17:00 1:0
Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg 2018-08-22 19:00 2:2
Stal Stalowa Wola Pogoń Siedlce 2018-08-22 17:00 0:2
Gryf Wejherowo Błękitni Stargard 2018-08-22 18:00 2:0
ROW 1964 Rybnik Widzew Łódź 2018-08-22 17:00 2:2
Resovia Rzeszów Elana Toruń 2018-08-22 17:00 0:0
Olimpia Elbląg Skra Częstochowa 2018-08-22 17:00 1:0
VII Kolejka / Jesienna
Elana Toruń Górnik Łęczna 2018-08-26 15:00 2:0
Widzew Łódź Resovia Rzeszów 2018-08-25 19:10 2:1
Błękitni Stargard ROW 1964 Rybnik 2018-08-26 16:00 1:1
Pogoń Siedlce Gryf Wejherowo 2018-08-26 19:00 7:2
Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola 2018-08-25 17:00 3:0
Radomiak Radom Znicz Pruszków 2018-08-26 17:00 4:0
Ruch Chorzów Olimpia Elbląg 2018-08-26 18:00 1:0
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 2018-08-26 17:00 2:1
Skra Częstochowa Rozwój Katowice 2018-08-25 17:00 2:0
VIII Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz 2018-09-01 18:00 1:3
Olimpia Elbląg GKS Bełchatów 2018-09-01 19:45 0:1
Rozwój Katowice Ruch Chorzów 2018-09-01 18:00 0:3
Stal Stalowa Wola Radomiak Radom 2018-09-01 17:00 0:0
Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg 2018-09-02 16:00 1:1
ROW 1964 Rybnik Pogoń Siedlce 2018-09-01 17:00 1:1
Resovia Rzeszów Błękitni Stargard 2018-09-01 16:00 1:0
Elana Toruń Widzew Łódź 2018-09-01 16:00 0:0
Znicz Pruszków Skra Częstochowa 2018-09-01 19:00 2:1
IX Kolejka / Jesienna
Widzew Łódź Górnik Łęczna 2018-09-08 19:10 3:0
Pogoń Siedlce Resovia Rzeszów 2018-09-08 16:00 1:3
Siarka Tarnobrzeg ROW 1964 Rybnik 2018-09-08 16:00 0:2
Radomiak Radom Gryf Wejherowo 2018-09-08 17:00 3:0
Ruch Chorzów Znicz Pruszków 2018-09-11 19:20 1:1
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 2018-09-08 18:00 2:1
Olimpia Grudziądz Olimpia Elbląg 2018-09-08 18:00 3:0
Błękitni Stargard Elana Toruń 2018-09-19 17:00 1:2
Skra Częstochowa Stal Stalowa Wola 2018-09-08 17:00 3:2
X Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Olimpia Elbląg 2018-09-15 18:00 2:1
Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz 2018-09-15 15:00 1:2
Znicz Pruszków GKS Bełchatów 2018-09-15 19:00 1:0
Stal Stalowa Wola Ruch Chorzów 2018-09-15 16:00 2:2
ROW 1964 Rybnik Radomiak Radom 2018-09-15 17:00 2:2
Resovia Rzeszów Siarka Tarnobrzeg 2018-09-15 16:00 3:0
Elana Toruń Pogoń Siedlce 2018-09-15 15:00 3:0
Widzew Łódź Błękitni Stargard 2018-09-15 19:10 4:2
Gryf Wejherowo Skra Częstochowa 2018-09-16 16:00 0:1
XI Kolejka / Jesienna
Błękitni Stargard Górnik Łęczna 2018-09-23 16:00 0:2
Pogoń Siedlce Widzew Łódź 2018-09-22 15:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Elana Toruń 2018-09-22 16:00 2:2
Radomiak Radom Resovia Rzeszów 2018-09-22 15:00 5:0
Ruch Chorzów Gryf Wejherowo 2018-09-21 19:20 1:1
GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola 2018-09-22 17:00 1:2
Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków 2018-09-21 18:00 1:1
Olimpia Elbląg Rozwój Katowice 2018-09-22 19:45 1:2
Skra Częstochowa ROW 1964 Rybnik 2018-09-22 16:30 0:0
XII Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Rozwój Katowice 2018-09-30 18:00 2:2
Znicz Pruszków Olimpia Elbląg 2018-09-29 16:00 1:1
Stal Stalowa Wola Olimpia Grudziądz 2018-10-01 15:00 4:2
Gryf Wejherowo GKS Bełchatów 2018-09-30 14:00 0:1
ROW 1964 Rybnik Ruch Chorzów 2018-09-30 16:00 1:0
Elana Toruń Radomiak Radom 2018-09-30 15:00 2:1
Widzew Łódź Siarka Tarnobrzeg 2018-09-29 19:10 4:0
Błękitni Stargard Pogoń Siedlce 2018-09-29 15:00 3:0
Resovia Rzeszów Skra Częstochowa 2018-09-29 15:00 2:2
XIII Kolejka / Jesienna
Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 2018-10-06 17:00 4:0
Siarka Tarnobrzeg Błękitni Stargard 2018-10-06 15:00 0:1
Radomiak Radom Widzew Łódź 2018-10-06 15:30 0:1
Ruch Chorzów Resovia Rzeszów 2018-10-06 18:00 5:1
GKS Bełchatów ROW 1964 Rybnik 2018-10-06 17:00 1:0
Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola 2018-10-06 19:45 3:2
Rozwój Katowice Znicz Pruszków 2018-10-06 15:00 1:3
Olimpia Grudziądz Gryf Wejherowo 2018-10-07 18:00 1:2
Skra Częstochowa Elana Toruń 2018-10-06 16:00 1:2
XIV Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Znicz Pruszków 2018-10-13 18:00 2:2
Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice 2018-10-13 15:00 4:0
Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg 2018-10-14 14:00 0:2
ROW 1964 Rybnik Olimpia Grudziądz 2018-10-13 15:00 1:1
Resovia Rzeszów GKS Bełchatów 2018-10-13 15:00 0:0
Elana Toruń Ruch Chorzów 2018-10-24 15:00 0:0
Błękitni Stargard Radomiak Radom 2018-10-31 14:00 0:6
Pogoń Siedlce Siarka Tarnobrzeg 2018-10-13 15:00 2:1
Widzew Łódź Skra Częstochowa 2018-10-13 19:10 2:0
XV Kolejka / Jesienna
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna 2018-10-20 15:00 0:3
Radomiak Radom Pogoń Siedlce 2018-10-20 15:00 3:2
Ruch Chorzów Widzew Łódź 2018-10-20 18:00 1:3
GKS Bełchatów Elana Toruń 2018-10-20 17:00 0:0
Olimpia Grudziądz Resovia Rzeszów 2018-10-20 18:00 3:4
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik 2018-10-20 19:45 0:0
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo 2018-10-20 15:00 2:1
Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola 2018-10-18 19:00 0:2
Skra Częstochowa Błękitni Stargard 2018-10-20 15:30 1:0
XVI Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Stal Stalowa Wola 2018-10-27 19:00 2:0
Gryf Wejherowo Znicz Pruszków 2018-10-28 13:00 5:2
ROW 1964 Rybnik Rozwój Katowice 2018-10-27 15:00 0:2
Resovia Rzeszów Olimpia Elbląg 2018-10-27 14:00 2:0
Elana Toruń Olimpia Grudziądz 2018-10-28 13:00 2:2
Widzew Łódź GKS Bełchatów 2018-10-27 19:10 0:0
Błękitni Stargard Ruch Chorzów 2018-10-27 13:00 3:1
Siarka Tarnobrzeg Radomiak Radom 2018-10-27 14:00 0:2
Pogoń Siedlce Skra Częstochowa 2018-10-27 17:00 0:1
XVII Kolejka / Jesienna
Radomiak Radom Górnik Łęczna 2018-11-04 14:00 5:1
Ruch Chorzów Pogoń Siedlce 2018-11-03 18:00 2:1
GKS Bełchatów Błękitni Stargard 2018-11-04 17:00 3:0
Olimpia Grudziądz Widzew Łódź 2018-11-03 17:00 3:2
Olimpia Elbląg Elana Toruń 2018-11-03 17:00 2:2
Znicz Pruszków ROW 1964 Rybnik 2018-11-04 12:00 3:1
Rozwój Katowice Resovia Rzeszów 2018-11-03 13:00 1:2
Stal Stalowa Wola Gryf Wejherowo 2018-11-04 13:00 4:2
Skra Częstochowa Siarka Tarnobrzeg 2018-11-03 14:00 1:0
XVIII Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna Gryf Wejherowo 2018-11-11 19:18 2:1
Stal Stalowa Wola ROW 1964 Rybnik 2018-11-10 13:00 1:1
Znicz Pruszków Resovia Rzeszów 2018-11-10 18:00 0:2
Rozwój Katowice Elana Toruń 2018-11-10 13:00 0:0
Olimpia Elbląg Widzew Łódź 2019-04-10 17:00 1:1
Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard 2018-11-10 17:00 3:1
GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 2018-11-10 17:00 1:1
Ruch Chorzów Siarka Tarnobrzeg 2018-11-10 18:00 2:0
Skra Częstochowa Radomiak Radom 2018-11-10 14:00 0:0
XIX Kolejka / Wiosenna
Radomiak Radom Ruch Chorzów 2018-11-17 13:00 2:0
Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów 2018-11-17 13:00 0:1
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 2018-11-17 17:00 3:1
Błękitni Stargard Olimpia Elbląg 2018-11-18 13:00 1:1
Widzew Łódź Rozwój Katowice 2018-11-17 19:10 1:1
Elana Toruń Znicz Pruszków 2018-11-17 13:00 5:1
Resovia Rzeszów Stal Stalowa Wola 2018-11-17 13:00 1:0
ROW 1964 Rybnik Gryf Wejherowo 2018-11-17 13:00 1:1
Skra Częstochowa Górnik Łęczna 2018-11-17 13:30 0:0
XX Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna ROW 1964 Rybnik 2018-11-24 18:00 4:1
Stal Stalowa Wola Elana Toruń 2018-11-24 13:00 1:0
Gryf Wejherowo Resovia Rzeszów 2018-11-25 13:00 1:0
Znicz Pruszków Widzew Łódź 2018-11-24 17:00 1:0
Rozwój Katowice Błękitni Stargard 2018-11-25 13:00 3:1
Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce 2018-11-24 17:00 1:1
Olimpia Grudziądz Siarka Tarnobrzeg 2018-11-24 17:00 2:3
GKS Bełchatów Radomiak Radom 2018-11-24 17:00 2:2
Skra Częstochowa Ruch Chorzów 2018-11-24 13:00 1:0
XX! Kolejka / Wiosenna
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 2018-12-01 17:00 1:1
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg 2018-12-05 13:00 1:0
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 2018-12-01 16:00 1:0
Błękitni Stargard Znicz Pruszków 2018-12-01 13:00 3:2
Widzew Łódź Stal Stalowa Wola 2018-12-01 19:10 0:0
Elana Toruń Gryf Wejherowo 2018-12-01 13:00 0:2
Resovia Rzeszów ROW 1964 Rybnik 2019-04-03 16:00 0:1
Radomiak Radom Olimpia Grudziądz 2018-12-02 13:00 4:2
Skra Częstochowa GKS Bełchatów 2018-12-01 13:00 1:0
XXII Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna Resovia Rzeszów 2019-03-03 13:05 1:0
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń 2019-03-02 14:00 0:1
Gryf Wejherowo Widzew Łódź 2019-03-03 13:00 1:2
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard 2019-03-02 14:00 4:2
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce 2019-03-02 00:00 0:2
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg 2019-03-02 15:00 6:0
Olimpia Elbląg Radomiak Radom 2019-03-02 17:00 2:1
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 2019-03-02 17:00 1:0
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz 2019-03-02 13:30 0:4
XXIII Kolejka / Wiosenna
GKS Bełchatów Górnik Łęczna 2019-03-09 17:00 2:0
Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz 2019-03-10 13:05 1:2
Radomiak Radom Rozwój Katowice 2019-03-09 14:00 2:0
Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków 2019-03-09 14:00 2:2
Błękitni Stargard Gryf Wejherowo 2019-03-09 13:00 4:1
Pogoń Siedlce Stal Stalowa Wola 2019-03-09 15:00 5:1
Elana Toruń Resovia Rzeszów 2019-03-09 13:00 0:1
Widzew Łódź ROW 1964 Rybnik 2019-03-09 19:10 1:1
Skra Częstochowa Olimpia Elbląg 2019-03-09 12:00 2:1
XXIV Kolejka / Wiosenna
ROW 1964 Rybnik Błękitni Stargard 2019-03-16 14:00 1:0
Resovia Rzeszów Widzew Łódź 2019-03-16 15:00 1:1
Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg 2019-03-16 15:00 1:0
Olimpia Elbląg Ruch Chorzów 2019-03-16 17:00 0:0
Znicz Pruszków Radomiak Radom 2019-03-17 13:05 3:2
Gryf Wejherowo Pogoń Siedlce 2019-03-17 13:00 1:1
Górnik Łęczna Elana Toruń 2019-03-17 15:00 1:1
Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów 2019-03-17 17:00 1:0
Rozwój Katowice Skra Częstochowa 2019-03-16 15:00 1:1
XXV Kolejka / Wiosenna
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna 2019-03-23 17:00 6:1
GKS Bełchatów Olimpia Elbląg 2019-03-23 17:00 1:1
Radomiak Radom Stal Stalowa Wola 2019-03-23 14:00 1:0
Siarka Tarnobrzeg Gryf Wejherowo 2019-03-23 15:00 3:0
Pogoń Siedlce ROW 1964 Rybnik 2019-03-23 15:00 2:2
Błękitni Stargard Resovia Rzeszów 2019-03-23 13:00 1:1
Widzew Łódź Elana Toruń 2019-03-23 19:10 1:1
Ruch Chorzów Rozwój Katowice 2019-03-24 13:05 1:1
Skra Częstochowa Znicz Pruszków 2019-03-23 15:00 2:4
XXVI Kolejka / Wiosenna
Resovia Rzeszów Pogoń Siedlce 2019-03-27 15:00 1:3
Górnik Łęczna Widzew Łódź 2019-03-31 13:05 0:0
Elana Toruń Błękitni Stargard 2019-03-31 15:00 2:1
ROW 1964 Rybnik Siarka Tarnobrzeg 2019-03-30 15:00 1:1
Gryf Wejherowo Radomiak Radom 2019-03-31 14:00 0:3
Znicz Pruszków Ruch Chorzów 2019-03-29 19:00 1:0
Rozwój Katowice GKS Bełchatów 2019-03-30 15:00 0:0
Olimpia Elbląg Olimpia Grudziądz 2019-03-30 17:00 0:0
Stal Stalowa Wola Skra Częstochowa 2019-03-30 15:00 1:4
XXVII Kolejka / Wiosenna
Olimpia Elbląg Górnik Łęczna 2019-04-06 18:00 2:0
Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice 2019-04-06 18:00 3:0
Ruch Chorzów Stal Stalowa Wola 2019-04-06 18:00 1:1
Radomiak Radom ROW 1964 Rybnik 2019-04-06 16:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg Resovia Rzeszów 2019-04-06 16:00 2:1
Pogoń Siedlce Elana Toruń 2019-04-06 16:00 2:0
Błękitni Stargard Widzew Łódź 2019-04-06 15:00 0:0
GKS Bełchatów Znicz Pruszków 2019-04-07 13:05 3:0
Skra Częstochowa Gryf Wejherowo 2019-04-06 16:00 2:1
XXVIII Kolejka / Wiosenna
Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz 2019-04-12 19:00 2:1
Górnik Łęczna Błękitni Stargard 2019-04-13 17:00 1:1
Elana Toruń Siarka Tarnobrzeg 2019-04-13 13:00 4:2
Resovia Rzeszów Radomiak Radom 2019-04-13 16:00 1:0
Gryf Wejherowo Ruch Chorzów 2019-04-14 16:00 3:2
Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów 2019-04-13 16:00 1:0
Rozwój Katowice Olimpia Elbląg 2019-04-13 15:00 0:1
Widzew Łódź Pogoń Siedlce 2019-04-14 13:05 1:1
ROW 1964 Rybnik Skra Częstochowa 2019-04-13 16:00 0:0
XXIX Kolejka / Wiosenna
Rozwój Katowice Górnik Łęczna 2019-04-18 16:00 0:1
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków 2019-04-20 15:00 1:0
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola 2019-04-20 18:00 2:0
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo 2019-04-20 17:00 3:1
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik 2019-04-20 18:00 3:0
Radomiak Radom Elana Toruń 2019-04-20 13:05 2:0
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź 2019-04-20 13:00 1:1
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard 2019-04-20 15:00 4:1
Skra Częstochowa Resovia Rzeszów 2019-04-20 12:00 0:2
XXX Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 2019-04-24 17:00 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 2019-04-24 17:00 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 2019-04-24 19:10 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 2019-04-24 17:00 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 2019-04-24 17:00 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 2019-04-24 17:00 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 2019-04-24 17:00 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 2019-04-24 19:00 0:2
Elana Toruń Skra Częstochowa 2019-04-24 17:00 2:1
XXXI Kolejka / Wiosenna
Znicz Pruszków Górnik Łęczna 2019-04-28 13:05 2:0
Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola 2019-04-28 16:00 0:0
Olimpia Elbląg Gryf Wejherowo 2019-04-28 19:00 1:1
Olimpia Grudziądz ROW 1964 Rybnik 2019-04-28 18:00 1:2
GKS Bełchatów Resovia Rzeszów 2019-04-28 17:00 1:0
Ruch Chorzów Elana Toruń 2019-04-28 18:00 1:2
Radomiak Radom Błękitni Stargard 2019-04-28 17:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Pogoń Siedlce 2019-04-28 17:00 0:1
Skra Częstochowa Widzew Łódź 2019-04-27 12:00 1:1
XXXII Kolejka / Wiosenna
Pogoń Siedlce Radomiak Radom 2019-05-04 17:00 1:1
Resovia Rzeszów Olimpia Grudziądz 2019-05-04 17:00 0:2
ROW 1964 Rybnik Olimpia Elbląg 2019-05-04 17:00 1:2
Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków 2019-05-04 17:00 1:2
Widzew Łódź Ruch Chorzów 2019-05-04 19:10 3:0
Elana Toruń GKS Bełchatów 2019-05-05 13:05 4:2
Gryf Wejherowo Rozwój Katowice 2019-05-05 17:00 3:1
Górnik Łęczna Siarka Tarnobrzeg 2019-05-05 17:00 1:2
Błękitni Stargard Skra Częstochowa 2019-05-04 14:00 3:0
XXXIII Kolejka / Wiosenna
Stal Stalowa Wola Górnik Łęczna 2019-05-11 17:00 2:1
Znicz Pruszków Gryf Wejherowo 2019-05-11 17:00 1:4
Rozwój Katowice ROW 1964 Rybnik 2019-05-11 17:00 2:4
Olimpia Elbląg Resovia Rzeszów 2019-05-11 17:00 0:1
Olimpia Grudziądz Elana Toruń 2019-05-11 17:00 2:1
Ruch Chorzów Błękitni Stargard 2019-05-11 17:00 1:1
Radomiak Radom Siarka Tarnobrzeg 2019-05-11 17:00 5:0
GKS Bełchatów Widzew Łódź 2019-05-12 13:05 3:1
Skra Częstochowa Pogoń Siedlce 2019-05-11 17:00 2:1
XXXIV Kolejka / Wiosenna
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 2019-05-08 19:10 1:2
Górnik Łęczna Radomiak Radom 2019-05-18 18:00 5:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 2019-05-19 13:00 1:0
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 2019-05-19 13:00 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 2019-05-19 13:00 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 2019-05-19 13:00 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 2019-05-19 13:00 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 2019-05-19 13:00 1:3
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2019-05-19 13:00 2:1
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Częstochowa Foto Rek Universal24 Bartex Decathlon Stacherczak Linex bonsai VITABRI Bombka Emantia Inel Serwis 4sport.pl Jędryka MPK Midex Kserograf MB Medica Radio Jura Polmarkus MURAX SERVECOM KIK Michaś Kubik ARTO Piekarnia Manager Art Partner Nadwozia Kontur Druk TeleTorty System_info_czewa Allegro Limpol Forma Radio_Fon Immuno Lab
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 16.06.2019 godz. 10:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVIII Kolejka
Niedziela, 02.06.2019
BTS Rekord Bielsko Biała
0 : 2
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 15.06.2019
Skra Częstochowa
6 : 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019
Polonia Unia Widzów
0 : 8
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 28 54 62:41
2 Górnik Zabrze S.S.A. 28 52 75:36
3 Skra Częstochowa 28 47 54:39
...
16 Zapora Wapienica 28 1 20:207
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 14 36 42:8
2 Ruch Chorzów S.A. 14 28 35:21
3 Ruch Radzionków 14 21 31:28
...
7 Skra Częstochowa 14 11 20:31
...
8 Gwarek Zabrze 14 11 21:33