Strona o podanym adresie nie istnieje!

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . II Kolejka
Sobota, 02.08.2014 godz. 17:00
Stadion KS SKRA Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Pniówek Pawłowice Śląskie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . I kolejka
Piątek, 25.07.2014
Skra Częstochowa
1 : 0
BKS Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
MultiMetal Stolzle Hemar Częstochowa Mediacreate Szybex Idea Logistics Techniserv Przedszkole Arkon ASO kowalski Klara Konshurt CIS Dig Świtała Frank-cars MPK Linex Gazelo Stacherczak Wiecha Kancelaria Doradztwa Polmarkus Jagiellończycy Arko Jędryka Wodociągi Tyskie ERP Studio Pro-eko System Komobex Inel Bierdonka Polontex ARTO Piekarnia X-lander Olchem Garmond Group Kontur Druk Bartex DOMTOM Kubik Więcek Lee Cooper JM BIKE Inel Serwis Taurus
I Zespół - III liga - I kolejka
Pniówek Pawłowice Śląskie Szombierki Bytom -:-
Skra Częstochowa BKS Stal Bielsko Biała 1:0
Polonia Łaziska Górne Odra Opole -:-
Ruch Zdzieszowice Polonia Bytom -:-
BBTS Podbeskidzie II Bielsko Biała Górnik II Zabrze -:-
Ruch II Chorzów Sklanik Gracze -:-
Rekord Bielsko Biała Małapanew Ozimek -:-
Piast II Gliwice Grunwald Ruda Śląska -:-
Swornica Czarnowąsy LKS Czaniec -:-
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Górnik Wesoła -:-
I Zespół - III liga - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 1 3 1:0
2 Odra Opole 0 0 0:0
3 Ruch Zdzieszowice 0 0 0:0
4 BBTS Podbeskidzie II Bielsko Biała 0 0 0:0
5 Polonia Bytom 0 0 0:0
6 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 0 0 0:0
7 Sklanik Gracze 0 0 0:0
8 Małapanew Ozimek 0 0 0:0
9 Grunwald Ruda Śląska 0 0 0:0
10 Górnik II Zabrze 0 0 0:0
11 Rekord Bielsko Biała 0 0 0:0
12 Górnik Wesoła 0 0 0:0
13 Polonia Łaziska Górne 0 0 0:0
14 Swornica Czarnowąsy 0 0 0:0
15 Szombierki Bytom 0 0 0:0
16 Ruch II Chorzów 0 0 0:0
17 Pniówek Pawłowice Śląskie 0 0 0:0
18 Piast II Gliwice 0 0 0:0
19 LKS Czaniec 0 0 0:0
20 BKS Stal Bielsko Biała 1 0 0:1
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Mateusz Majsner1
POZOSTAŁE SPOTKANIA
POZOSTAŁE WYNIKI
Junior młodszy A - ŚLJM. XIV Kolejka
Sobota, 21.06.2014
Podbeskidzie Bielsko Biała
3 : 1
Skra Częstochowa
Junior młodszy B - OLJM. XXII Kolejka
Niedziela, 08.06.2014
Skra Częstochowa
3 : 0
Zieloni Żarki
Trampkarz starszy A - ŚLT 2000. XXII Kolejka
Niedziela, 15.06.2014
Skra Częstochowa
0 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Trampkarz młodszy A - ŚLT 2001. XIV Kolejka
Sobota, 21.06.2014
Skra Częstochowa
2 : 0
UKS Raków Częstochowa
Młodzik OLM r.02. XVII Kolejka
Poniedziałek, 23.06.2014
APN Raków Częstochowa
2 : 1
Skra Częstochowa
Orlik A - orlik starszy. XIV Kolejka
Piątek, 13.06.2014
AS Lubliniec
4 : 9
Skra I Częstochowa
Orlik B - orlik młodszy. X Kolejka
Sobota, 14.06.2014
APN IV Raków Częstochowa
3 : 4
Skra II Częstochowa
II Zespół - Klasa Okręgowa - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Płomień Kuźnica Marianowa 0 0 0:0
2 Gmina Kłomnice 0 0 0:0
3 Warta Kamieńskie Młyny 0 0 0:0
4 Mechanik Kochcice 0 0 0:0
5 Śląsk Koszęcin 0 0 0:0
...
12 Skra II Częstochowa 0 0 0:0
Junior młodszy A - ŚLJM - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Rekord Bielsko Biała 14 35 41:13
2 Skra Częstochowa 14 28 36:19
3 Stadion Śląski Chorzów 14 22 31:29
4 Warta Mstów 14 22 26:26
5 Podbeskidzie Bielsko Biała 14 19 26:31
Trampkarz starszy A - ŚLT 2000 - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 MOSiR SP Jastrzębie Zdrój 22 58 86:27
2 APN GKS Tychy 22 55 81:32
3 Rozwój Katowice 22 47 79:28
4 Zagłębie Sosnowiec 22 40 70:36
...
9 Skra Częstochowa 22 22 31:53
Trampkarz młodszy A - ŚLT 2001 - Tabela
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 27 27:11
2 MKS Żory 14 25 30:14
3 Polonia Bytom 14 25 20:17
4 Stadion Śląski Chorzów 14 23 35:17
5 UKS Raków Częstochowa 14 23 20:15